مذاکرات پرسپولیس با شیخ دیاباته به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ دریا، شیخ دیاباته مهاجم پیشین استقلال برای پیوستن به پرسپولیس موافقت نهایی خود را اعلام نموده است، اما محتمل است بند هایی به قرارداد او با پرسپولیس اضافه گردد.

مذاکرات پرسپولیس با شیخ دیاباته به کجا رسید؟

باشگاه پرسپولیس پس از تأیید یحیی گل محمدی مذاکره با شیخ دیاباته را جدی تر از گذشته ادامه داد تا مهاجم پیشین استقلال تهران و فصل گذشته الغرافه قطر را جذب کند. دیاباته پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس موافقت خود با پیوستن به این تیم را اعلام نموده است.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به تازگی قراردادی یک میلیون و 150 هزار دلاری با یورگن لوکادیا امضا نموده است دنبال گرفتن تخفیف از دیاباته است تا بتواند او را با مبلغی نزدیک به 430 هزار دلار جذب کند، اما مدیر برنامه های دیاباته خواستار بند های اقتصادی برای مهاجم پیشین آبی پوشان در فصل جاری لیگ برتر است.

دیاباته برای حضور در پرسپولیس منتظر دریافت پیش قسط اول قرارداد خود است تا بتواند او را به جمع مهاجمان پرسپولیس اضافه کند. مدیرعامل پرسپولیس هم تصمیم دارد امضای نهایی قرارداد با دیاباته را سه شنبه هفته جاری انجام دهد تا او با پذیرش شروط قرارداد خود برای یک فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

در صورت توافق نهایی دیاباته با درویش، قرارداد او تا خاتمه هفته جاری با پرسپولیس رسمی می گردد تا او پس از بازی با آلومینیوم بتواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 21:30 آدینه هفته جاری میهمان آلومینیوم اراک است. پرسپولیس در دو بازی گذشته خود برابر ذوب آهن و فولاد خوزستان دو امتیاز گرفته است.

منبع: فرارو

به "مذاکرات پرسپولیس با شیخ دیاباته به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات پرسپولیس با شیخ دیاباته به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید