ناظم الشریعه: ملاقات با ازبکستان یکی از برترین بازی های جام جهانی بود

به گزارش وبلاگ دریا، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: با کوشش و همت بازیکنان، کادر فنی و دعای خیر مردم توانستیم به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی 2021 لیتوانی صعود کنیم.

ناظم الشریعه: ملاقات با ازبکستان یکی از برترین بازی های جام جهانی بود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دریا، سید محمد ناظم الشریعه در خصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتسال در جام جهانی 2021 لیتوانی گفت: خدا را شکر در حال حاضر تیم شرایط خوبی دارد و پرونده بازی با ازبکستان بسته شد. ما توانستیم با کوشش بازیکنان و دعای خیر مردم ایران به مرحله یک چهارم صعود کنیم. از ابتدا به رقبا نگاه کردیم و گام به گام جلو می رویم .

وی گفت: امروز جلسه خوبی با بازیکنان داشتیم. ایرادات کلی تیم را بازگو کردیم. ایراداتی که باید متذکر می شدیم و پرونده بازی با ازبکستان را بستیم تا انشاءالله از ایرادات آن درس بگیریم و برای بازی مقابل قزاقستان از آن ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه اسم داشت: همه می دانند که قزاقستان تیم بسیار خوبی است. هم در رنکینگ جهانی و هم به واسطه نوع بازی شان تیمی متفاوت هستند. اما ما هم ایران هستیم و تمام کوشش خود را در این بازی خواهیم کرد تا برترین نتیجه را بدست آوریم.

وی اضافه نمود: فوتسال ورزش متفاوتی است. بازی مقابل ازبکستان یکی از برترین بازی های جام جهانی در این دوره بود و ما افتخار می کنیم که بخشی از این تیم هستیم. در بازی مقابل قزاقستان آنها دستورالعمل های خود را دارند اما فقط به فکر پیروزی و صعود به جمع چهار تیم هستیم. انشاءالله با کوشش مضاعف بچه ها و همکارانم و دعای خیر مردم و انرژی مثبتی که می فرستند، بتوانیم در بازی بعد نتیجه خوبی بگیریم و به مرحله یک چهارم صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ناظم الشریعه: ملاقات با ازبکستان یکی از برترین بازی های جام جهانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: ملاقات با ازبکستان یکی از برترین بازی های جام جهانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید