نانوجوهر ها در صنعت پوشاک و بسته بندی استفاده می گردد

به گزارش وبلاگ دریا، شرکت توسعه مواد پیشرفته به منظور توسعه فناوری برچسب های رادیوفرکانس رایج در بازار، قراردادی با شرکت مارکس اند اسپنسر امضا نموده است تا از جوهرگرافنی برای ارتقاء کیفیت و کارایی RFID ها استفاده کند.

نانوجوهر ها در صنعت پوشاک و بسته بندی استفاده می گردد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ دریا، شرکت توسعه مواد پیشرفته (Advanced Material Development) قراردادی با شرکت مارکس اند اسپنسر (Marks and Spencer) برای فناوری جوهر مبتنی بر گرافن امضا نموده است تا از این جوهر ها برای RFID استفاده کند.

شرکت توسعه مواد پیشرفته به تازگی اعلام نموده است برای ادامه کار خود در زمینه توسعه رهیافت های مربوط به RFID سبز و پایدار برای صنعت پوشاک و بسته بندی، قراردادی را با شرکت مارکس اند اسپنسر امضا نموده است.

شرکت توسعه مواد پیشرفته در زمینه استفاده از فناوری جوهر رسانای مبتنی بر گرافن برای جایگزینی مواد آلومینیومی و پلاستیکی که در حال حاضر در صنعت رو به رشد RFID استفاده می گردد، پیشرفت چشمگیری داشته است.

این دستاورد ها فرصت هایی را در این بخش برای کاربرد های مختلف ایجاد می نماید و می توان از گرافن برای فراوری محصولات سبز و انعطاف پذیر استفاده کرد.

جان لی مدیرعامل شرکت توسعه مواد پیشرفته در این مورد می گوید: ما خوشحالیم که می توانیم با حمایت شرکت مارکس اند اسپنسر به کار خود در این زمینه ادامه دهیم. بسیاری از خرده فروشان کاملا احتیاج به راهکار پایدار RFID را احساس می نمایند و باید به سرعت رهیافت های تازه ای در این مورد ارائه کرد. آن ها کوشش می نمایند تا تقاضای روزافزون مشتریان را برای بهبود پایداری و در نظر دریافت ملزومات زیست محیطی رفع نمایند. شرکت مارکس اند اسپنسر در مسیری استاندارد به سوی پایداری در سراسر زنجیره تامین حرکت می نماید و همچنین دارای فناوری RFID بوده که مورد تایید بازار است. این همکاری باعث می گردد که فناوری شرکت توسعه مواد پیشرفته به سرعت در مرحله بعدی توسعه به سمت مقیاس پذیری و استقرار تجاری برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نانوجوهر ها در صنعت پوشاک و بسته بندی استفاده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نانوجوهر ها در صنعت پوشاک و بسته بندی استفاده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید