هر نوع آگهی جذب بازیگر و هنرور برای سریال بی نشان جعلی است

به گزارش وبلاگ دریا، تهیه کننده سریال بی نشان آگهی جذب هنرور منسوب به این پروژه را جعلی دانست و تأکید کرد اطلاعات این پروژه از کانال رسمی آن منتشر می گردد.

هر نوع آگهی جذب بازیگر و هنرور برای سریال بی نشان جعلی است

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ دریا، چندی است بعضی از پروژه های تلویزیونی اطلاعیه هایی صادر می نمایند که هرنوع آگهی جذب بازیگر و هنرور جعلی است. چرا که بسیاری از سوء استفاده گران با تبلیغات در فضای مجازی دنبال کلاهبرداری اند و می خواهند علاقه مندان به هنرِ سینما و تلویزیون را طعمه خود قرار دهند. حالا این فضایِ تبلیغی جعلی به سمتِ سریال تازه شبکه سه سیما رفته است.

مرتضی رزاق کریمی تهیه نماینده سریال درحال ساخت بی نشان اعلام نمود که هیچ آگهی جذب بازیگر و هنرور از سوی این پروژه اعلام نشده است.

وی در توضیحی آورد: با احترام به علاقمندان به بازیگری، لازم به تأکید است که آگهی های منتشر شده در فضای مجازی برای جذب بازیگر که بعضاً نام یک فیلم یا سریال را ذکر می نمایند، اعتبار ندارند و همانطور که پیش از این هم به وسیله نهاد های رسمی، چون سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده است علاقه مندان به بازیگری ضروری است در مواجهه با آن ها دقت لازم را داشته باشند.

رزاق کریمی در انتها گفت: سریال بی نشان به کارگردانی راما قویدل مراحل فراوری خود را پشت سر می گذارد و خبر ها و اطلاعات رسمی آن تنها به وسیله مشاور رسانه ای اطلاع رسانی می گردد.

مجید واشقانی، نیلوفر پارسا و پرویز فلاحی پور بازیگرانی هستند که تا به امروز نام آن ها رسانه ای شده است و به مرور اسامی دیگر بازیگران این پروژه رسانه ای خواهد شد.

این سریال 30 قسمتی به نویسندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه برای پخش از شبکه سه سیما ساخته می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هر نوع آگهی جذب بازیگر و هنرور برای سریال بی نشان جعلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر نوع آگهی جذب بازیگر و هنرور برای سریال بی نشان جعلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید