خاتمه خوش کمپین با خوردن و نوشیدن رانی، BMW ببر برای برنده خوش شانس

به گزارش وبلاگ دریا، قرعه کشی جایزه میلیاردی جشنواره با خوردن و نوشیدن رانی BMW ببر برگزار و برنده خوش شانس یک دستگاه BMW 230i معین شد.

خاتمه خوش کمپین با خوردن و نوشیدن رانی، BMW ببر برای برنده خوش شانس

به گزارش وبلاگ دریا، بنابر اعلام وب سایت رانی، قرعه کشی جایزه میلیاردی رانی، ضمن رعایت مقررات و قوانین ناظر بر قرعه کشی و به صورت کاملا شفاف در محل هتل اسپیناس پالاس با حضور مدیران، تیم حقوقی و جمعی از کارکنان این شرکت و نیز شرکت های تبلیغاتی درگیر در این جشنواره برگزار گشت.

مجری این برنامه محمد سلوکی بود و چندهزار بیننده به صورت زنده از طریق اینستاگرام و آپارات رانی، شاهد تمام فرآیند قرعه کشی بودند.

در این مراسم با برنده خوش شانس این جایزه تماس گرفته شد و به صورت زنده خبر برنده شدن به ایشان اعلام شد. حمیدرضا فروتنی گوارشک جوان 19 ساله از یکی از روستاهای نزدیک به شهر مشهد به عنوان برنده یک دستگاه BMW 230i معرفی شدند. این برنده خوش شانس تنها با فرستادن 6 کد توانست از بین صدها هزار نفر، انتخاب شود. حمیدرضا که دانشجوی ترم سوم حقوق می باشد، همراه با پدر خود در روستای گوارشک کارگری می کند. حمیدرضا در حین دریافت جایزه میلیاردی خود بسیار خشنود بود و در صحبت های خود اشاره کرد که این جایزه می تواند تغییری بزرگ درزندگی وی و خانوده اش پدید آورد.

در ادامه طبق قوانین مسابقه، نامه ای رسمی از طرف شرکت تجارت شرق ایندستریز برای آقای حمیدرضا فروتنی ارسال شد. به موجب این نامه وی موظف شدند که طی مدت 10 روز کاری (پس از دریافت نامه رسمی شرکت) با در دست داشتن مدارک شناسایی و قوطی دارای کد برنده به شرکت مراجعه کنند. بعد از مراجعه ایشان در تاریخ مقرر و تحویل دریافت قوطی دارای کد صحیح، صحت مدارک وی بررسی و مورد تائید قرار گرفت و در نهایت در تاریخ 4 دی 1398 خودرویBMW به حمیدرضا فروتنی تحویل داده شد.

با توجه به انبوهی از تبلیغات در خصوص قرعه کشی های مختلف و عدم شفافیت در حقیقت اهدا جایزه، واقعی بودن جایزه رانی را می توان از نکات حائز اهمیت دانست. همچنین به منظور جلوگیری از هرگونه ابهام تمامی کارکنان شرکت تجارت شرق ایندستریز از شرکت در این قرعه کشی منع شده بودند تا ضمن اعلام حسن اخلاق، گام بلندی در اجرای تعهد به مشتری نهایی برداشته شود.

شما می توانید ویدئو مربوط به قرعه کشی و تحویل جایزه را از وب سایت رانی https://ranimania.com و یا صفحه اینستاگرام رانی و یا صفحه رانی در آپارات مشاهده کنید .

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خاتمه خوش کمپین با خوردن و نوشیدن رانی، BMW ببر برای برنده خوش شانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه خوش کمپین با خوردن و نوشیدن رانی، BMW ببر برای برنده خوش شانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید