مقالات گردشگری

چگونه شرکت های میانه سهم فروش خود را افزایش می دهند؟

رمز رقابت با ابرشرکت ها برای کسب وکار های مقیاس میانه عوض شده است. دگرگونی کرونایی در سبک خرید و رفتار مشتریان، جهت اتصال نیرو های فروش به بازار را تقریبا مسدود نموده است. مدیران فروش برای رقابت با شرکت های عظیم و خنثی سازی تاکتیک های آن ها در جذب مخاطب،...

31 تیر 1400

پربازدیدترین کشورهای آمریکای لاتین کدامند؟

آمریکای لاتین پس از منطقه ها آمریکای شمالی، اتحادیه اروپا و شمال شرق آسیا چهارمین ناحیه پربازدید گردشگری لیست ما است. صنعت گردشگری و سفری آمریکای لاتین در حدود 400 میلیارد دلار به فراوری ناخالص داخلی این منطقه یاری نموده است.

30 تیر 1400

خبرنگاران نویدکیا: بازیکنانم در نیمه دوم فوق العاده کار کردند

اصفهان-خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازیکنانم در نیمه دوم ملاقات مقابل پرسپولیس، بازی خوبی انجام دادند و فوق العاده کار کردند.

23 تیر 1400

خشکسالی قلب زاگرس را نشانه گرفته

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری خشکسالی مربوط به استان خاصی نبوده و استان های مختلف کشور درگیر این معضل هستند، اما وقوع طوفان گرد و غبار در چهارمحال و بختیاری نشان از تبدیل شدن این استان به منطقه ای بیابانی دارد، گرچه استان های کویری به دنبال انتقال منابع...

20 تیر 1400

ناکامی رویای بازاستقرار امپراطوری آمریکایی

خبرنگاران: برآمدن جو بایدن در ایالات متحده و تغییر سکان سیاست خارجه در این کشور، بار دیگر بحث بر سر تغییر استراتژی در روابط بین الملل را در این کشور را با کانون مباحث مبدل نموده است.

20 تیر 1400

جاذبه های نایین؛ نگینی در حاشیه کویر اصفهان

نایین یکی از شهرهای اصفهان در منطقه دشت کویر است که با توجه به بناهای کهن این شهر، قدمت آن به بیش از سه هزار سال می رسد. جاذبه های گردشگری نایین متعلق به معماری دوران مختلف است و با تلفیق بافت شهری قدیم با تاثیرپذیری از شرایط محیط طبیعی، نیازهای شهری و...

16 تیر 1400

اعتبار مورد احتیاج برای تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام تامین و تزریق می گردد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به منظور برطرف مسائل شهرداری های ایران در حوزه های مرتبط با حمل و نقل درون شهری و برون شهری، پسماند و آبیاری فضای سبز اقدام لازم را برنامه ریزی و اجرایی خواهد نمود.

4 خرداد 1400

عزیزی خادم: چند صاحب نظر سرپرستی تیم ملی را نپذیرفتند، جلوی تیم عوض کردن مربیان در طول فصل را می گیریم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: یک مربی در طول فصل سه بار می چرخد و سه لیگ عوض می نماید. کجا چنین اتفاقی می افتد؟ ما قطعاً جلوی این کار را می گیریم.

31 اردیبهشت 1400

سوغات زیبا و رنگارنگ لهستان

اگر برای سفر به لهستان برنامه ریزی نموده اید و هنوز نمی دانید سوغات مخصوص این کشور چیست، این مطلب را تا سرانجام بخوانید تا با سوغات معروف لهستان آشنا شوید که از عروسک های سنتی برای بچه ها تا شکلات های وسوسه برانگیز را در برمی گیرد.

24 اردیبهشت 1400

خبرنگاران عناوین روزنامه های 14 فروردین ماه خراسان رضوی

روزنامه های خراسان رضوی روز شنبه چهاردهم فروردین ماه 1399 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوانهای برجسته آنها مرور می گردد.

9 اردیبهشت 1400

تور جزیره کیش و سواحل زیبای خلیج همیشه فارس خبرنگاران

در گذشته ، جزیره کیش قیس نامیده می شد. این جزیره بیضی شکل است. این جزیره هر ساله میلیون ها توریست را به خود جلب می کند.

6 اردیبهشت 1400

تدابیر امنیتی شدید در نوار مرزی سوریه و عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، یک منبع امنیتی عراقی امروز سه شنبه خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی اقدامات امنیتی در طول نوار مرزی با سوریه در غرب الانبار به اجرا درآوردند.

8 فروردین 1400

آخرین اخبار پرسپولیس خبرنگاران

باشگاه پرسپولیس اعلام نموده درصورت سفر تیم به آبادان، باید اصول بهداشتی رعایت گردد.

3 فروردین 1400

جنگنده های نیروی هوایی تایوان مجددا به پرواز درآمدند

وزارت دفاع تایوان گفت، به دنبال مانور جنگنده ها و بمب افکن های چینی در نزدیکی جزایر تحت کنترل تایوان در آب های مورد مناقشه دریای چین جنوبی، نیروی هوایی تایوان روز شنبه برای دومین روز متوالی جنگنده های خود را به پرواز درآورد.

28 اسفند 1399

سقف کوبیاکس چیست؟ کاهش هزینه ساخت با سقف دوست دار محیط زیست

چه می شد اگر شما می توانستید تمام مزایای کاهش وزن یک سازه بتنی را به دست آورید؟ وزن بالای ساختمان های بتنی نه تنها فشار مضاعفی را بر سقف وارد می نمایند، بلکه سنگینی ناشی از نیروی مرده به تیرها و ستون ها را نیز افزیش می دهد.

23 اسفند 1399

استرس در نوزادان و بچه ها و راه های مقابله با آن

استرس در نوزادان موجب بروز اختلال در فعالیت مغز و رفتار نوزاد می شود. بدین ترتیب نوزاد درد بیشتری حس می کند. پژوهش ها نشان داده است که نوزادانی که از شیر مادر تغذیه می کنند، سطح استرس پایین تری دارند.

18 اسفند 1399

ارسال 10 اثر صنایع دستی کرمان به پنجمین جشنواره فجر صنایع دستی کشور

خبرنگاران/کرمان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از ارسال 10 اثر صنایع دستی این استان به پنجمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور اطلاع داد.

14 اسفند 1399

مزیت های خرید آنلاین خدمات سفر برای سفرهای ضروری دوران کرونا

خبرگزاری خبرنگاران- خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت همیشه جز دغدغه های اصلی مسافران بوده است. گذشته از این مسافران همیشه ترجیح می دهند که بلیط خود را به آسان ترین و مطمئن ترین شکل ممکن تهیه کنند. این موضوعات در ایام شیوع کرونا که محدودیت ها سبب رکود نسبی...

17 بهمن 1399

نبیل: آمریکا، شورای عالی مصالحه و طالبان از ایجاد دولت موقت حمایت می نمایند

رئیس سابق امنیت ملی افغانستان گفت که طالبان خواهان ایجاد دولت موقت در افغانستان است و شورای عالی مصالحه و آمریکا نیز به احتمال زیاد این خواست را قبول خواهند کرد.

3 بهمن 1399

هتل نیو بلک استون؛از هتل های لوکس و رده بالای دبی، تصاویر

دیره منطقه ای مشهور در دبی است که نه تنها به خاطر موقعیت مناسب برای کسب و کار و تجارت بلکه برای زندگی هم منطقه ای مناسب شناخته شده است؛ پس می توان حدس زد که اقامت در چنین منطقه ای چه جذابیتی همراه دارد.

11 دی 1399
تعداد: (99)