پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ دریا، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 خبر داد.

پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 راه اندازی شد

علی رمضانی در گفت وگو با پانا ضمن اعلام راه اندازی پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 گفت: ارسال آثار فرهنگی و هنری مرتبط با آیین ها، آداب و رسوم بومی و محلی در روز سیزده بدر از طریق پیام رسان شاد باهدف محافظت از طبیعت و مشارکت اجتماعی دانش آموزان و انس با مواهب الهی انجام می شود.

وی مخاطبان این پویش را دانش آموزان ابتدایی: (نقاشی سبک آزاد)، دانش آموزان متوسطه اول و دوم: (نقاشی و عکاسی) خواند و افزود: آخرین مهلت ارسال آثار پانزدهم فروردین ماه 1400 خواهد بود .

رمضانی گفت آدرس برای ارسال آثار دانش آموزان دوره ابتدایی: @mehrbanibatabiat1، آدرس برای ارسال آثار عکاسی دانش آموزان دوره متوسطه: @mehrbanibatabiat2، آدرس برای ارسال آثار نقاشی دانش آموزان دوره متوسطه: @mehrbanibatabiat3 است.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی شناسنامه و مشخصات اثر در کپشن فایل ارسالی را به شرح زیر توصیف کرد:

موضوع اثر:

نام و نام خانوادگی:

دوره تحصیلی:

نام مدرسه:

استان و شهرستان محل تحصیل:

حداکثر حجم فایل های ارسالی 10مگا بایت

وی ادامه داد: پدید آورندگان 50 اثر منتخب معرفی و به آنان جوایز ارزنده تقدیم خواهد شد. آثار ارسالی در کانال مهربانی با طبیعت به آدرس @batabiat1400 در پیام رسان شاد منتشر و معرفی می شوند.

رمضانی این پویش را از سوی اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت ویژه ایام نوروز 1400 راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید