کم تجربگی بازیکنان فجرسپاسی باعث باخت برابر نساجی شد

به گزارش وبلاگ دریا، علی اصغر کلانتری شامگاه سه شنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش فجر سپاسی شیراز برابر میهمانش نساجی مازندران در نشست خبری در ساری گفت: به تیم نساجی مازندران برای کسب پیروزی و سه امتیاز این بازی تبریک می گویم زیرا شایستگی های این تیم واقعاً بالا است.

کم تجربگی بازیکنان فجرسپاسی باعث باخت برابر نساجی شد

وی اضافه کرد: بازی نخست و گرفتن سه امتیاز در آغاز لیگ برای هرتیمی خوب است و هر دو تیم نساجی وفجر از نظر فنی بازی قابل قبول و جان دار وتاکتیکی را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد، نساجی تقریباً با تیمی که 80 درصد بازیکنان آن از فصل گذشته بودند، برابر تیم فجر که تازه به لیگ برتر صعود نموده، قرار و نتیجه هم گرفتند.

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز ادامه داد، تیم ما با حفظ حدود 50 درصد ازبازیکنان فصل گذشته و نیز جذب بازیکنان تازه تقریباً امیدوارنماینده ظاهر شد، هرچند تعدادی از بازیکنان ما هنوز تجربه بازی در لیگ برتر را نیز نداشتند.

کم تجرگی به فجر ضربه زد

کلانتری با بیان اینکه تیم فجر بازی را روی کم تجربگی بازیکن جوان خود واگذارکرد، گفت: همین تجربه کم بازیکنان ما باعث شد تا موقعیت هایی را که به دست می آوردیم، هم درنیمه نخست و نیز دوم خیلی راحت از دست می دادیم، البته نباید از شایستگی های بالای تیم نساجی هم غافل بود.

وی اضافه کرد: برای تیم نساجی آرزو می کنم که آنها سال جاری شرایط به مراتب بهتری را درجدول لیگ برتر تجربه نمایند.

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز ادامه داد، البته ما هم در این بازی نشان دادیم که تیمی دونده، گردن کلفت و تاکتیکی هستیم که به هر تیمی می توانیم ضربه نهایی را بزنیم.

کلانتری گفت، باید از این پس هم کادر فنی وهم بازیکنان کوشش مان را بیشتر و در جهت رفع کردن نقاطی را که ضعف داریم هرچه زودتر رفع کنیم تا روز به روز بهتر و پیشرفت کنیم.

وی یادآورشد، فجری ها سال جاری یک تیم هماهنگ، یک دست وهمدلی هستند و اگر بازیکنی در هر پستی موقعیت از دست داد بلافاصله به وسیله بازیکن دیگر پوشش داده می گردد و این نکته مهمی است که در این تیم وجود دارد.

تیم تازه لیگ فزونی فجر سپاسی شیراز در آغاز فصل تازه رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور عصر سه شنبه در استادیوم شهدای شهر ساری میهمان تیم نساجی مازندران بود و در نهایت یک بر صفر نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد

منبع: خبرگزاری مهر

به "کم تجربگی بازیکنان فجرسپاسی باعث باخت برابر نساجی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کم تجربگی بازیکنان فجرسپاسی باعث باخت برابر نساجی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید