کنایه جالب پلوسی به ترامپ:فکر می کند کرونا با جادو غیب می شود!

به گزارش وبلاگ دریا، فارس نوشت: نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه با انتقاد از واکنش دیرهنگام دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت که رئیس جمهور معتقد است که این بحران به صورت جادویی ناپدید می شود.

کنایه جالب پلوسی به ترامپ:فکر می کند کرونا با جادو غیب می شود!

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

پلوسی که با شبکه خبری ای بی سی نیوز مصاحبه می کرد به تشریح واکنش دولت ترامپ در مقابله با ویروس کرونا پرداخت که چگونه ترامپ در ابتدای شیوع این ویروس مدعی شد که این موضوع یک فریب بوده و اطلاعات علمی که توسط کارشناسان درمانی درباره آغاز شیوع کرونا در آمریکا فراهم شده بود را نادیده گرفت.

این نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا در ادامه مصاحبه خود گفت: ترامپ در انجام تست و باقی کارها شکست خورد. وی گفته بود که این یک فریب است و به صورت جادویی ناپدید خواهد شد.

پلوسی اضافه کرد: بنابراین من می خواهم بگویم که اگر وی همچنان به فرضیات اشتباه خود ادامه دهد ما در خطر بیشتری قرار خواهیم گرفت.

ترامپ در ابتدای شیوع ویروس کرونا در آمریکا گفته بود که این موضوع یک فریب جدید دیگر از سوی دموکرات ها بوده و مدعی شد که این ویروس همانند یک معجزه ناپدید خواهد شد.

آمریکا در حال حاضر در صدر کشورهای جهان از لحاظ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و همچنین قربانیان این ویروس قرار گرفته است.

بر اساس آخرین آمار، حدود 740 هزار آمریکایی به ویروس کرونا مبتلا شده که از این تعداد بیش از 39 هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "کنایه جالب پلوسی به ترامپ:فکر می کند کرونا با جادو غیب می شود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه جالب پلوسی به ترامپ:فکر می کند کرونا با جادو غیب می شود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید