کنایه های ادامه دار به پیکه در آهنگ تازه شکیرا

به گزارش وبلاگ دریا، چند ماه پیش شکیرا و جرارد پیکه پس از سال ها زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. علت جدایی خیانت پیکه بود. اتفاقی که شکیرا را به شدت خشمگین کرد و کینه او از ستاره سابق بارسا تمامی ندارد. ماه گذشته دنیای فوتبال و موسیقی با خبری جنجالی روبرو شد. شکیرا با بیزارپ، دی جی آرژانتینی، آهنگی منتشر نموده بود که در ترانه آن انتقادهایی تند به این ستاره سابق بارسا و نامزد جدیدش کلارا چیا مطرح شده بود. آهنگ شکیرا میلیون ها بار دیده و شنیده شد. این نقطه آغاز جنجال جدیدی با نقش آفرینی زوج سابق بود.

کنایه های ادامه دار به پیکه در آهنگ تازه شکیرا

شکیرا در آهنگ خود کلارا چیا را تلویحاً به ساعت کاسیو و اتومبیل توینگو تشبیه کرد و به پیکه طعنه زد که ساعت رولکس را با کاسیو و ماشین فراری را با توینگو عوض نموده است. امروز رسانه های اسپانیایی مدعی شدند این طعنه های شکیرا نامزد تازه جرارد پیکه را به شدت ناراحت نموده، تا جایی او که دچار حمله اضطرابی شده و کارش به بیمارستان کشیده است.

کنایه های شکیرا به پیکه ادامه دارد و طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، او در آهنگ تازه خود نیز به پیکه طعنه های تندی زده است. هنوز این آهنگ که او همراه با کارول جی خوانده، منتشر نشده ولی برنامه اوی دیا، فاش ساخت که در متن ترانه عباراتی طعنه آمیز علیه پیکه وجود دارد. عباراتی چون من برایت بزرگ بودم؛ تو بیرون در پی خرج زندگی بودی و من به این فکر می کردم چه زندگی کسالت باری دارم یا حداقل با من تو زیباتر بودی.

چیز بیشتری از ترانه این آهنگ فاش نشده، اما احتمالاً پس از انتشار، بازتاب گسترده ای خواهد داشت.

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو

به "کنایه های ادامه دار به پیکه در آهنگ تازه شکیرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه های ادامه دار به پیکه در آهنگ تازه شکیرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید