گزارش تمرین پرسپولیس، بازگشت سیدجلال به تمرینات گروهی و حضور یک پیشکسوت

به گزارش وبلاگ دریا، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برطرف مصدومیت در تمرینات گروهی امروز سرخپوشان شرکت کرد.

گزارش تمرین پرسپولیس، بازگشت سیدجلال به تمرینات گروهی و حضور یک پیشکسوت

به گزارش وبلاگ دریا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان مرکز تمرین امروز را از ساعت 11 و 30 دقیقه و پس از یک روز استراحت زیر نظر کادر فنی شروع کردند.

بازیکنان ابتدا در سالن بدنسازی حاضر شدند و به مدت 30 دقیقه به گرم کردن و زدن وزنه مشغول شدند. سپس وارد زمین چمن شده و در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند.

تمرینات ترکیبی ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه در دستور کار نهاده شد و در آخرین قسمت تمرین نیز فوتبال درون تیمی به اجرا در آمد و اعضای کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان منتقل کردند.

در تمرین امروز، احسان پهلوان کماکان زیر نظر کادر پزشکی بود اما سید جلال حسینی به تمرینات گروهی بازگشت و در تمام مراحل تمرین شرکت داشت و سایر بازیکنان هم بدون مشکل، برنامه های کادر فنی را به اجرا گذاشتند.

داود محبوب دفاع راست و بازیکن سابق پرسپولیس در دهه 70 امروز در محل تمرین قرمزپوشان حاضر شد و با اعضای کادر فنی و بازیکنان به خوش و بش پرداخت و برای تیم آرزوی موفقیت کرد.

تمرین امروز بعد از 80 دقیقه به خاتمه رسید و سرخپوشان فردا (چهارشنبه) هم آخرین جلسه تمرینی خود پیش از ملاقات برابر تیم طرفدار را برگزار خواهند کرد.

در خاتمه تمرین هم به رسم یادبود، یک پیراهن پرسپولیس به داود محبوب از سوی اعضای تیم اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش تمرین پرسپولیس، بازگشت سیدجلال به تمرینات گروهی و حضور یک پیشکسوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس، بازگشت سیدجلال به تمرینات گروهی و حضور یک پیشکسوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید