گزینه مدیرعاملی استقلال کنار رفت ، انتخاب مهم وزیر برای آبی ها چه کسی است؟

به گزارش وبلاگ دریا، استعفای کتبی علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال به دست وزیر ورزش رسید.

گزینه مدیرعاملی استقلال کنار رفت ، انتخاب مهم وزیر برای آبی ها چه کسی است؟

به گزارش وبلاگ دریا روز گذشته علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام به استعفا کرد. وی بعد از پرداخت نشدن مطالبات استراماچونی سرمربی اسبق آبی ها و مهلتی که استقلال از دست داد مورد هجمه شدید نقدها از سوی طرفداران و حتی بازیکنان تیم قرا گرفت.

این استعفای مجازی درحالی رسانه ای شد که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از اردوی تیم ملی کشتی گفت هیچ استعفایی حتی به صورت شفاهی به وی منتقل نشده و حتی اگر هم ارائه گردد هیات مدیره باشگاه باید در موردش تصمیم گیری کند.

شب گذشته استعفای کتبی علی فتح الله زاده به دست وزیر ورزش رسیده اما سجادی اعلام نموده هیات مدیره باشگاه باید درمورد آن تصمیم گیری کند.

از سوی دیگر از روز گذشته که استعفای فتح الله زاده رسانه ای شد حدس های عجیبی از سوی فعالان مجازی شکل گرفت که احمد سعادتمند مدیرعامل اسبق استقلال گزینه قطعی و نزدیک به این باشگاه است اما طبق پیگیری ها از وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان وی را در گزینه های مدیریتی قرار نداده و هیچ جلسه ای هم با وی نداشته است.

باید منتظر ماند و دید انتخاب سجادی برای باشگاه استقلال چه کسی خواهد بود وکدام گزینه می تواند شرایط بحرانی این باشگاه را سروسامان بدهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "گزینه مدیرعاملی استقلال کنار رفت ، انتخاب مهم وزیر برای آبی ها چه کسی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه مدیرعاملی استقلال کنار رفت ، انتخاب مهم وزیر برای آبی ها چه کسی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید