از بین رفتن لرزش دست ها با دمنوش

به گزارش وبلاگ دریا، خبرگزاری خبرنگاران- دست های ما به طور طبیعی در اوقات بیداری، دچار یک لرزش بسیار خفیف و نامحسوس هستند که انقباض و استراحت دلیل این لرزش بسیار خفیف است.

از بین رفتن لرزش دست ها با دمنوش

به گزارش وبلاگ دریا و به نقل از بهداشت نیوز، با جای دادن بعضی دمنوش ها در رژیم غذایی روزانه خود می توانید لرزش دست را کاهش دهید و کنترل کنید.

بابونه

بابونه، گیاهی دارویی است که باعث تسکین اعصاب و آرامش می گردد؛ این گیاه سیستم عصبی را آرام می سازد و استرس و اضطراب را از بین می برد. بابونه ضد اسپاسم است که سبب شل شدن اسپاسم های عضلانی هم می گردد.

برای تهیه چای بابونه، یک قاشق غذاخوری گل بابونه را در یک فنجان بریزید سپس آب داغ را به آن اضافه کنید و اجازه دهید که به مدت 5 تا 10 دقیقه دم بکشد. چای را صاف و روزانه دو تا سه فنجان از آن میل کنید.

استوقودوس

استوقودوس سبب کاهش اضطراب و استرس افراد می گردد. رایحه آرامش بخش استوقودوس مقدار اسید گاما آمینوبوتیریک مغز را افزایش می دهد که یک انتقال دهنده عصبی موثر در مبارزه با استرس است.

برای تهیه چای استوقودوس، سه قاشق غذاخوری از گل های تازه این گیاه یا یک قاشق و نیم استوقودوس خشک شده را به دو فنجان آب داغ اضافه کنید و اجازه دهید که به مدت 5 دقیقه دم بکشد.

سنبل الطیب

سنبل الطیب سال های متمادی است که برای آرامش عضلات و کاهش تنش مورد استفاده قرار می گیرد. بعلاوه این گیاه استرس را کاهش می دهد و خواب را بهبود می بخشد. برای تهیه چای سنبل الطیب، یک قاشق چای خوری ریشه سنبل الطیب خشک شده را در یک فنجان آب داغ بریزید و اجازه دهید که به مدت 10 دقیقه دم بکشد سپس چای را صاف و میل کنید.

منبع: خبرگزاری آریا

به "از بین رفتن لرزش دست ها با دمنوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بین رفتن لرزش دست ها با دمنوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید