با این ترفندها انرژی منفی را از خانه خود پاک کنید

به گزارش وبلاگ دریا، هر چقدر در خانه های خود شرایط بهداشتی را بیشتر رعایت کنید انرژی مثبت بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد.اسباب و وسایل کثیف، همه انرژی های منفی هستند که بر زندگی شما اثر می گذارند.

با این ترفندها انرژی منفی را از خانه خود پاک کنید

غالبا دیده ایم که هنگام ورود به بعضی از خانه ها احساس بهتری به ما دست می دهد و بعضی دیگر از خانه ها احساس کسل کننده تری دارند. این مساله به دلیل انرژی هایی است که از خانه ها به سمت ما ساطع می شود. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی می پردازیم.

طبیعت را میهمان خانه خود کنید

آوردن طبیعت به فضای داخل منزل می تواند شما را از زندگی ماشینی و تکنولوژی که با روحیه انسان نامانوس است، دور کند و باعث تلطیف روح و روان ما شود، زیرا روحیه انسان با طبیعت پیوندی دیرینه دارد.

برای آوردن طبیعت به فضای داخل منزل می توانید از گل ها و گیاهان استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید یک استند چوبی گل تهیه کنید و گیاهانی مثل بامبو و چند گلدان گل زیبا را با سلیقه زیبای خودتان روی آن بچینید. اگر گل هایی که انتخاب می کنید، دارای رایحه هم باشند، استشمام عطر خوش این گل ها می تواند انرژی مثبت دو چندانی برای شما به همراه داشته باشد.

باز کردن پنجره ها و خوشامدگویی به نور خورشید و هوای تازه از نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که در و پنجره ها را باز کنید تا هم نور خورشید وارد فضای منزل شما شود و هم هوای تازه بیرون جایگزین هوای راکد خانه شود و در خانه شما گردش کند.

استفاده از لوازمی از جنس چوب

سعی کنید تختخواب، کمدها، مبلمان، کابینت ها، میز تلوزیون و کنسول را از جنس چوب انتخاب کنید، زیرا لوازم چوبی احساس نزدیکی بیشتری با طبیعت را به ما القا می کنند و برخلاف لوازم فلزی که ظاهری خشن و نامانوس دارند، حس آرامش و ارتعاشات مثبت بیشتری را منتقل می کنند.

تزیین منزل با اشیای طبیعی از نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی

یکی از نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی تزیین منزل با اشیای طبیعی است که به شما کمک می کند انرژی مثبت را به سمت منزل خود بکشید. به عنوان مثال می توانید در فضاهای خاصی از خانه از حصیرهای ساخته شده از نی استفاده کنید یا از سنگ در معماری قسمت های مختلف خانه استفاده کنید. حتی می توانید سنگ های زیبا و صدف ها و مرجان هایی که از سواحل دریا جمع آوری کرده اید را رنگ آمیزی کنید و برای تزیین از آن ها استفاده کنید. نکات بیشتر در مورد چیدمان زیبای منزل را در مطلب این گیاهان تنها با یک لیوان آب رشد می کنند بخوانید.

ورودی خانه نامرتب و نظافت نشده، مانع ورود انرژی مثبت می شود

توجه داشته باشید که درب ورودی، محل داخل شدن انرژی مثبت به خانه است. اما اگر این بخش تمیز و مرتب نباشد، انرژی مثبت به آن وارد نمی شود. بنابراین همیشه جلو درب ورودی را گردگیری و نظافت کنید و دو طرف آن گیاه زنده و شاداب قرار دهید.

عصاره های گیاهی از نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی

یک روش خوب دیگر برای پاکسازی خانه از انرژی منفی استفاده از عصاره های گیاهی است. رایحه قوی عصاره های گیاهی، انرژی منفی را پراکنده می کند و ضمناً به طور طبیعی هوای خانه را با طراوت کرده و انرژی مثبت را به خانه و زندگی شما دعوت می کنند.

یک مزیت دیگر عصاره های گیاهی این است که بیشتر آن ها دارای خواص طبی نیز هستند. ویژگی های آنتی باکتریال و ضد ویروسی آن ها فضای خانه را سالم تر می کند. می توانید از انواع عصاره های گیاهی مانند لیمو، پرتقال، اسطوخودوس، مریم گلی، نعنا و گل رز استفاده کنید.

تغییر چیدمان منزل

انرژی منفی برای اینکه باقی بماند نیاز به اشیاء و وسایل دارد. برای همین باید دکور خانه را هر از چند گاهی تغییر دهید. حتی فقط تغییر چیدمان مبلمان کافی است تا انرژی منفی را دور کند. دست کم ماهی یک بار مبلمان را کمی حرکت دهید. البته تغییر چیدمان وسایل خانه بیشتر اوقات جای خود را بازتر می کند و احساس راحتی بیشتری نیز خواهید داشت.

تغییر دکوراسیون را تجربه کنید تا فضای خانه شما پر از حس زندگی شود. هر چیزی که حس خوب به شما نمی دهد تغییر دهید و از نظرات اعضای خانواده و دوستان کمک بگیرید. وسایل شکسته و خراب شده را که دیگر کاربردی ندارند در خانه نگه ندارید و دور بیندازید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با مقوای کارتنی تابلوی شیک بسازید +ویدیو را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "با این ترفندها انرژی منفی را از خانه خود پاک کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این ترفندها انرژی منفی را از خانه خود پاک کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید