با بودجه 5 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

به گزارش وبلاگ دریا، غرب تهران جزو منطقه ها پرطرفدار و بعلاوه پر تردد تهران به شمار میرود و افراد بسیاری خواهان خرید خانه در این منطقه هستند. به همین دلیل مسکن دراین منطقه نسبت به منطقه ها جنوبی و شرقی، از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. در این گزارش به آنالیز واحد های 5 میلیاردی منطقه ها غربی تهران پرداخته ایم.

با بودجه 5 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، محله گیشا که امروزه همه او را به کوی نصر میشناسند در شمال غربی تهران و منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است، این محله به علت داشتن چندین مرکز خرید و مراکز تفریحی متعدد یکی از پر جنب و جوش و سرزنده ترین منطقه ها شهرداری تهران به شمار میرود.

اگر شما خواستار خرید خانه در این منطقه هستید، میتوانید واحد آپارتمانی 19 ساله با متراژ 88 متر و 2 اتاق خواب را به قیمت 5 میلیارد تومان بخرید.

واحد آپارتمانی 80 متری در محله سعادت آباد درحالی که 22 سال از ساخت آن می گذرد و 2 خوابه است، ارزشی بالغ بر 4 میلیارد و 950 میلیون تومان دارد.

واحد آپارتمانی دیگر در محله صادقیه با سنی حدود 20 سال و متراژ 77 متر درحالی که این واحد 2 اتاق خواب دارد، در روز های گذشته معادل 5 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

بعلاوه با سرمایه ای معادل 4 میلیارد و 950 میلیون تومان میتوانید آپارتمانی 21 ساله در محله باغ فیض با متراژ 79 متر و 2 اتاق خواب را بخرید.

واحد آپارتمانی در محله پونک با متراژ 71 متر و 2 اتاق خواب درحالی که 16 سال از ساخت آن گذشته باشد در روز های گذشته معادل 4 میلیارد و 950 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بعلاوه واحدی دیگر در همین محله با متراژ 68 متر و 2 اتاق خواب در حالی که سنی حدود 16 سال دارد در روز های گذشته معادل 5 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در محله طرشت با متراژ 75 متر و 2 اتاق خواب، به بودجه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان نیاز دارید.

بعلاوه واحد نوساز دیگری در محله ستارخان با متراژ 71 متر و 2 اتاق خواب در روز های گذشته با قیمت 4 میلیارد و 950 میلیون تومان معامله شده است.

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله های یاد شده را تبیین نمی کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

منبع: فرارو

به "با بودجه 5 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بودجه 5 میلیارد تومان کجا خانه بخریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید