آنالیز لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو

به گزارش وبلاگ دریا، تهران (پانا) - برنامه منظره با حضور مجری کارشناس لیلا علوی پیگیر مطالبات مردم در حوزه اجرایی شدن قوانین و سیاست های کلان کشوری در حوزه سلامت است.

آنالیز لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه به تهیه کنندگی سهیلا باقری، منظرهی از دریچه سلامت به آینده است که با هدف آنالیز سیاست های کلان حوزه سلامت، قوانین و تصمیم گیری های کلان در حوزه بهداشت و درمان از گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت تهیه و روانه آنتن می گردد.

با توجه به ارسال لایجه اورژانس اجتماعی به کمیسیون اجتماعی هیات دولت، برنامه منظره روز دوشنبه اول آذر ماه به موضوع لایحه اورژانس اجتماعی می پردازد و درباره محتوای آن و شرایط زمانی مصوبات گفت و گو خواهد نمود. در برنامه روز دوشنبه ارتباط تلفنی با محمد علیگو رئیس اورژانس اجتماعی و فاطمه سلطانی رئیس گروه مطالعات اورژانس اجتماعی کشور برقرار می گردد.

موضوعات مطرح شده در این برنامه بخشی از دغدغه های رادیو سلامت در سیاست گذاری سطح کلان مسئولان در همه ابعاد سلامت، محیط زیست، اقتصاد سلامت و ... است. منظره میزبان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر دست اندرکاران و تصمیم گیران در سطوح بالای مدیریتی در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور خواهیم بود تا جوابگوی این دغدغه ها بوده و منظرهی روشن از آینده به مستمعین ارائه دهند.

این برنامه روزهای دوشنبه ساعت 20 از رادیو سلامت پخش می گردد. بعلاوه مخاطبان برنامه در فضای مجازی هم گزیده هایی از برنامه را می توانند ببینند و بشنوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "آنالیز لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز لایحه اورژانس اجتماعی در رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید