تلفیق طب مدرن و سنتی ایرانی در درمان مبتلایان کرونا

به گزارش وبلاگ دریا، معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از اجرای طرح درمان تلفیقی طب ایرانی و طب رایج در بیمارستان امام رضا(ع) دانشگاه علوم پزشکی ارتش و درخواست مشاوره طب ایرانی و ویزیت متخصصان این حوزه توسط پزشکان معالج بیماران بستری در این بیمارستان خبر داد.

تلفیق طب مدرن و سنتی ایرانی در درمان مبتلایان کرونا

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از فارس، معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: برای نخستین بار در بیمارستان امام رضا(ع) که بیمارستان آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارتش است، زمینه استفاده از تخصص متخصصان طب ایرانی در کنار متخصصان عفونی برای درمان بیماران کرونایی فراهم شده و مشاوره روزانه از سوی پزشکان مسئول بیماران که اغلب متخصصان عفونی هستند، برای بیماران بستری درخواست می شود.

وی با ابراز خرسندی از این اقدام، اضافه کرد: حتما به زودی شاهد نتایج بسیار خوب این اقدام و بهره مندی بیماران از درمان تلفیقی طب ایرانی و طب رایج در این مرکز درمانی خواهیم بود.

حسینی یکتا با اشاره به وجود بسترهای بسیار در نظام سلامت که می توانند در این زمینه مورد استفاده قرار گیرند، گفت: امیدواریم به زودی شاهد فعال شدن این پتانسیل در دیگر مراکز درمانی و توسعه بهره گیری از این فرایند درمان تلفیقی در تمامی بسترهای موجود نظام سلامت باشیم تا مردم بتوانند از خدمات علمی هر دو حوزه بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تلفیق طب مدرن و سنتی ایرانی در درمان مبتلایان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفیق طب مدرن و سنتی ایرانی در درمان مبتلایان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید