تماشاچیان صحنه تصادف، حادثه ساز شدند

به گزارش وبلاگ دریا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف چند دستگاه خودرو و مصدومیت چند نفر در جاده خاوران خبر داد.

تماشاچیان صحنه تصادف، حادثه ساز شدند

به گزارش گروه حوادث وبلاگ دریا، سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت 10:39 دقیقه صبح امروز حادثه برخورد چند دستگاه خودرو در جهت غرب به شرق جاده خاوران به سامانه 125 سازمان آتش نشان تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که یک دستگاه سمند با دو نفر سرنشین به دلایل نامشخصی از جهت اصلی خود منحرف شده و با یک تیر چراغ برق در شانه خاکی جاده برخورد می کند؛ بر اثر این حادثه یک نفر از سرنشینان سمند دچار مصدومیت شدید می شود.

ملکی گفت: در محل ترافیک ایجاد شده بود و برخی از خودرو ها با کم کردن سرعت خود مشغول تماشای حادثه بودند که به یکباره شش دستگاه خودرو دیگر از جمله یک دستگاه کامیون کمپرسی با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: پیش از رسیدن آتش نشانان سرنشینان خودرو ها از ماشین پیاده شده بودند و در مجموع سه خانم و دو آقا دچار مصدومیت شده بودند که حال یک نفر نسبتا وخیم تر بود.

به گفته وی تمام این افراد به نیرو های اورژانس تحویل داده و خودرو ها به محل امنی منتقل شدند. محل حادثه نیز برای بررسی بیشتر به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "تماشاچیان صحنه تصادف، حادثه ساز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاچیان صحنه تصادف، حادثه ساز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید