ثبت نام 7 هزار متقاضی در هر دقیقه برای خودرو

به گزارش وبلاگ دریا، مدیر پروژه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اشاره به برطرف کندی سرعت ساعات ابتدایی ثبت نام این سامانه، از ثبت نام بیش از 2 میلیون و 200 هزار نفر تا ساعت 14 یکشنبه و ثبت نام 7 هزار متقاضی در هر دقیقه اطلاع داد.

ثبت نام 7 هزار متقاضی در هر دقیقه برای خودرو

به گزارش تسنیم، حسین آبادی اضافه نمود: در مرحله دوم طرح یکپارچه تخصیص خودرو مقرر شد با هماهنگی سازمان حمایت مصرف نمایندگان و تولیدنمایندگان و خودروسازان، اطلاعات مورد احتیاج دریافت و سیستم به لحاظ اطلاعاتی آماده شروع به کار گردد.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه پیش بینی می کردیم مانند مرحله قبل درخواست های زیادی برای ثبت نام وجود داشته باشد، پیش بینی های لازم شده بود که بتوانیم جوابگوی حجم بالای درخواست ها در سامانه باشیم که بنا بر دلایلی در ساعات اولیه هجوم خیلی سنگینی به مراتب بیش از پیش بینی ما روی سایت به وجود آمد و همین موضوع منجر به کندی سرعت سامانه شد.

حسین آبادی ادامه داد: بلافاصله پس از روبرو شدن با این کندی، تمهیدات لازم که از قبل پیش بینی و برنامه ریزی شده بود را اجرا کردیم و تا حد امکان منابع و زیرساخت های سخت افزاری موجود را افزایش دادیم تا سرعت سامانه به حد قابل قبولی برسد و متقاضیان بدون هیچ مسئله ای قادر به ثبت نام باشند، اگرچه در چند ساعت ابتدای شروع ثبت نام اختلال کندی سرعت وجود داشت که بدین ترتیب رفع شد.

مدیر پروژه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ضمن اعلام آمار ثبت نامی متقاضیان، گفت: با وجود کندی سرعت در روز نخست (25 تیر) بیش از 160 هزار نفر در سامانه ثبت نام کردند و تا ساعت 14 روز دوم (26 تیر) بیش از 2 میلیون و 200 هزار نفر ثبت نام در سامانه اجرا شده است.

وی اظهار داشت: این امر نشان دهنده این است که همه مسائل مربوط به کندی سرعت رفع شده و در همین ساعت بیش از هفت هزار ثبت نام در دقیقه را ثبت نموده ایم و سامانه همچنان بدون هیچ مسئله ای به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی در خاتمه از آمادگی مرکز تماس مربوط به شرکت پیمانکار این پروژه جهت جوابگویی به سوالات هموطنان گرامی اطلاع داد و گفت: این شرکت با در اختیار داشتن یک مرکز تماس مجهز و کارشناسان متخصص برای جوابگویی به سوال های متقاضیان، به صورت تمام وقت آماده است.

حسین آبادی ادامه داد: متقاضیان هر سوالی درباره سامانه، ثبت نام، اعلام نتایج، محدودیت ها، طرح های مختلف موجود در سامانه، مسائل فنی و ... دارند با شماره 021-54945 تماس بگیرند و کارشناسان این شرکت در مرکز تماس نهایت همکاری را خواهند داشت که خودروی مورد نظر خود را ثبت نام نمایند و علاوه بر مرکز تماس شرکت مگا، مرکز تماس هشت شرکت خودروساز که در مرحله دوم طرح حضور دارند، آماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند.

منبع: فرارو

به "ثبت نام 7 هزار متقاضی در هر دقیقه برای خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 7 هزار متقاضی در هر دقیقه برای خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید