دعوت از 6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی فوتبال عراق

به گزارش وبلاگ دریا، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق اسامی 8 لژیونر را به فهرست جدیدش برای اردوی آینده این تیم اضافه نموده است.

دعوت از 6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی فوتبال عراق

به گزارش وبلاگ دریا، سرکو کاتانتس در آستانه شروع اردوی تیم ملی عراق پس از تعطیلی طولانی مدت، علاوه بر دو لژیونر که پیش از این از حضور در تیم ملی محروم شده بودند، پنج بازیکن جدید شاغل در لیگ های اروپا، آفریقا و حتی آمریکای شمالی را به اردوی تیم ملی این کشور دعوت می نماید.

جاستن میرام و احمد یاسین دو لژیونر صاحب نام فوتبال عراق پیش از این به دلیل عدم پذیرش دعوت کاتانتس قبل از بازی با کامبوج از فهرست بازیکنان این تیم حذف شده بودند و حالا با وساطت مسئولان وزارت ورزش این کشور، سرمربی اسلوونیایی بازگشت این دو بازیکن را پذیرفته است.

همچنین ریوان امین، اسامه رشید، مهند جعاز، امیرالعماری، جیلوان حمدو لویی عانی که به تازگی با موافقت فیفا ملیت عراقی دریافت نموده و پیش از این گذرنامه مراکشی داشته، نفراتی هستند که در اردوی آینده تیم ملی عراق حضور خواهند داشت.

عراق صدرنشین گروه سوم مسابقات مقدماتی جام جهانی و اصلی ترین حریف تیم ملی ایران برای صعود به مرحله بعدی رقابت ها محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دعوت از 6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی فوتبال عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 6 بازیکن جدید به اردوی تیم ملی فوتبال عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید