مهدی طارمی بدون خانم ایکس!

به گزارش وبلاگ دریا، خبرنگاران: مهدی طارمی به تازگی بار دیگر نام فوتبال ایران را مطرح کرده است. مهاجم بوشهری باشگاه پورتو پس از آنکه پیروز شد دروازه لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا را باز کند، شب گذشته روی تک گلی که تیمش به میلان در همین رقابت ها زد تاثیرگذار نشان داد.

مهدی طارمی بدون خانم ایکس!

به گزارش وبلاگ دریا، او با زیرکی بحث برانگیزی که بسیاری خطای فاحش می خوانند، توپ را از کنترل بازیکن میلان درآورد تا با سپردن آن به همتیمی اش، تک گل پورتو در این جدال حساس به دست بیاید. خطای مهدی طارمی روی این صحنه واضح به نظر می رسید، ولی نباید از یاد برد که گل درست او در هفته نخست همین رقابت ها برابر اتلتیکو مادرید به غلط از سوی داور مسابقه رد شد. درست یا نادرست، این به آن یکی دَر!

حالا به واسطه حضور و نقش پررنگ مهدی طارمی در فوتبال اروپا، نام او بیش از هر زمان دیگری به گوش می رسد. از آقای گلی اش در ریوآوه گرفته تا ترانسفر پرسروصدایش به پورتو و کسب عنوان آقای پاس گلی. حتی او با اخراج و اشک ریختن برابر یوونتوس هم نام فوتبال ایران را زنده کرد و بعد هم با گلی به یادماندنی و ضربه قیچی برگردان، دروازه مندی، دروازه بان مطرح چلسی را گشود تا گلش به عنوان برترین گل این تورنمنت معرفی شود. البته که این تمام ماجرا نبود و او همین چند وقت پیش از فاصله ای 40 متری گل به یادماندنی دیگری زد. درخشش مهدی فقط مربوط به فوتبال اروپا و باشگاه پورتو نیست، چون او بدون ذره ای تردید، یکی از مهره های غیرقابل انکار تیم ملی فوتبال ایران است و نقشی کلیدی در رساندن ایران به جام جهانی 2022 قطر ایفا خواهد کرد.

همه این ها عنوان شد و بخش زیادی از مهارت های فوتبال مهدی طارمی هم عنوان نشد، تا از یاد برده نشود که مهدی طارمی را بدون ماجراهایش با خانم ایکس هم می شود به خاطر سپرد و به نسل تازه معرفی کرد. البته که زندگی شخصی هر فردی مربوط به خودش است و مسئولیت تصمیم گیری ها پای خودش؛ ولی خوب یا بد، اخبار سلبریتی ها (اینجا مشخصا مهدی طارمی) بیشتر زیر ذره بین می رود و ذائقه مخاطب هم چندصباحی است که با اخبار حاشیه ای خوش تر است. طبیعی است تا وقتی میل مخاطب به حاشیه می رود و متن قربانی می شود، انتقال درست و کامل مفاهیم، آنطور که باید و شاید صورت نمی گیرد، ولی مهدی طارمی از ماجرای خیریت تا حواشی ارتباط با خانم بازیگر، مثل هر جوان دیگری تجربه کسب کرد و در ساختن کاراکتری قوی تر از آن بهره برد. مهدی طارمی بدون خانم ایکس، الگویی کامل است که می شود برای فوتبالی های نسل تازه، قصه اش را روایت کرد.

منبع: فرارو

به "مهدی طارمی بدون خانم ایکس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی بدون خانم ایکس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید