دهکده جالبی که همه در آن دو قلو به جهان می آیند

به گزارش وبلاگ دریا، وارد شدن به خانواده بزرگ گینس کار راحتی نیست؛ گینسی ها برای خودشان قانون و مقررات خاصی دارند که تازه واردها باید به دقت آنها را رعایت نمایند.

دهکده جالبی که همه در آن دو قلو به جهان می آیند

به گزارش وبلاگ دریا، وارد شدن به خانواده بزرگ گینس کار راحتی نیست؛ اینکه یک نفر بتواند صفت ترین را به بقیه صفت های بلندبالایش اضافه کند دلیل بر این نمی گردد که در کتاب مشهورترین ها هم جایی داشته باشد. گینسی ها برای خودشان قانون و مقررات خاصی دارند که تازه واردها باید به دقت آنها را رعایت نمایند. وارد شدن به خانواده بزرگ گینس کار راحتی نیست؛ اینکه یک نفر بتواند صفت ترین را به بقیه صفت های بلندبالایش اضافه کند دلیل بر این نمی گردد که در کتاب مشهورترین ها هم جایی داشته باشد.

گینسی ها برای خودشان قانون و مقررات خاصی دارند که تازه واردها باید به دقت آنها را رعایت نمایند. گینسی های تازه این هفته هم برای مدت های طولانی با این سختگیری روبه رو بودند. آنها حتی در ثبت روستاییان دوقلوزای هندی هم شک داشتند و تا کلی تحقیق و آنالیز انجام ندادند و برایشان ثابت نشد آنها را به جمع خودشان راه ندادند!

دهکده دوقلوها

خیلی کم پیش می آید که مهمان گینس یک شخصیت خاص نباشد و همه مردم یک منطقه با همدیگر جزو خانواده گینسی ها شوند. اما دهکده ای در هند با کوشش یکی از پزشکان محلی به جرگه مشهورترین ها پیوست؛ دهکده ای با مردمانی دوقلو و عنوان تنها شهر دوقلوهای جهان!

هند یکی از آن کشورهایی است که کمترین رقم تولد دوقلو را در جهان به خودش اختصاص داده و حالا کشف دهکده ای کوچک در یکی از منطقه ها دورافتاده این کشور نظر همه را به این منطقه جلب نموده است. کودینجی این روزها مرکز تحقیقات خیلی از دانشمندان جهان شده.

در کودینجی هر طرف را که نگاه کنید از هر آدمی حتما یک نسخه دیگر هم پیدا می گردد. دهکده ای که همه آدم های آن یک کپی دیگر از خودشان دارند. در کودینجی آدم تک معنا ندارد.

دوقلوها اگر هیچ دردسری برای مادر و پدرها و ساکنان محل نداشته باشند حداقل برای معلم های دهکده کلی دردسرساز هستند.

همه زنان دهکده کودینجی در کرالای هندوستان از 40 سال پیش به بعد دوقلو به جهان آورده اند. این دهکده امروز 2هزار نفر جمعیت دارد.

محققان می گویند دلیل اصلی این موضوع به آب یا خاک منطقه مربوط می گردد و اصلا به نوع رژیم غذایی مردم وابسته نیست؛ چرا که غذای این مردم هیچ ویژگی منحصربه فردی ندارد.

برای اینکه معلم بتواند مرا از برادرم تشخیص دهد وقتی موهایم را شانه می زنم از طرف راست فرق باز می کنم و برادرم از طرف چپ این هم ابتکار این برادرهای دوقلو!

دفتر پزشک دهکده تنها مرجعی است که تعداد دقیق دوقلوها را ثبت می نماید وگرنه مردم روستا خیلی وقت ها حتی به صرافت ثبت نام بچه هایشان در دفاتر این دهکده ملی هم نمی افتند و برای همین هم این دهکده تا حالا ناشناس مانده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "دهکده جالبی که همه در آن دو قلو به جهان می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهکده جالبی که همه در آن دو قلو به جهان می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید