سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان باز شد

به گزارش وبلاگ دریا، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان کشور خبر داد.

سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان باز شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دریا، به نقل از وبدا، در این اطلاعیه آمده است: از اکنون افراد 18 سال به بالا از خانواده پزشکان و پرستاران سراسر کشور که کد ملی آنها در اختیار مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت قرار گرفته می توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir بلافاصله محل و زمان تزریق واکسن را انتخاب کنند.

براساس این اطلاعیه، اگر اعضای خانواده هریک از پزشکان یا پرستاران قادر به ورود به سامانه salamat.gov.ir نبودند لطفا با مراجعه به سایت سازمان نظام پزشکی/پرستاری اطلاعات خانواده خود را تکمیل فرمایند. چند روز پس از این کار، قادر به ثبت نام از طریق سامانه نوبت دهی واکسن خواهند بود.

به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز گذشته (دوشنبه) بر ضرورت واکسینه شدن خانواده های کادر بهداشت و درمان طی یک تا دو هفته آینده تاکید کرد.

بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید سرزده از بیمارستان شهید لبافی نژاد، افزود: : یکی از اولویت های وزارت بهداشت این است که خانواده پرسنل بهداشت و درمان را واکسینه کند. افرادی که به صورت مستمر درگیر درمان بیماران کرونایی بودند، ویروس را با خود به خانه برده و تعدادی از افراد خانواده آنها مبتلا شدند به همین علت، دستور داده شد که وابستگان کادر بهداشت و درمان طی یک تا دو هفته آینده واکسینه شوند.

وی گفت: نزدیک به یک سال و نیم است که کادر بهداشت و درمان در فشار کاری هستند که واکسینه کردن خانواده این عزیزان سبب آرامش خاطر آنها خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید