ستاره ملی پوش پرسپولیس: در اتفاقات تیم ملی هیچ دخالتی نداشتم ، از تک تک بازیکنان در خصوص من بپرسید!

به گزارش وبلاگ دریا، ملی پوش پرسپولیس درباره شرایط این تیم اعلام کرد: من در مسائل تیم ملی دخالت نکردم.

ستاره ملی پوش پرسپولیس: در اتفاقات تیم ملی هیچ دخالتی نداشتم ، از تک تک بازیکنان در خصوص من بپرسید!

به گزارش وبلاگ دریا وحید امیری، کاپیتان پرسپولیس پس از پیروزی سرخ پوشان مقابل ون پارس ورامین در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار کرد: جا دارد به تیم خوب ون پارس تبریک بگویم. واقعا بازی پرفشاری بود اما توانستیم صعود کنیم. علی رغم این که موقعیت های زیادی داشتیم اما در این بازی ها نباید اشتباه کنید. تیم ها با تمام وجود دفاع می نمایند تا از ما امتیاز بگیرند. خدا را شکر هدف صعود بود که به آن رسیدیم.

او درباره رقابت نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: الحمدلله شرایط تیم ما خوب است اما گول این شرایط را نمی خوریم. تیم های می خواهند در نیم فصل دوم سهمیه بگیریم. ما سعی می کنیم که با همان همدلی نیم فصل اول در نیم فصل دوم کوشش کنیم. فوتبال است و بعضی اوقات اتفاقاتی علیه مان رخ می دهد اما ما محکوم به کوشش کردن هستیم.

بازیکن تیم ملی درباره شرایط این تیم اعلام کرد: من در مسائل تیم ملی دخالت نکردم. دوست دارم بزرگترین اتفاق برای تیم ملی بیفتد چرا که سال دیگر بازی های مهمی در پیش داریم. امیدوارم اتفاق خوبی برای تیم ملی بیفتد. همه ما کوشش می کنیم که مردم مان شادمان شوند.

امیری در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا از بازی نکردنش در جام جهانی ناراحت نیست، شرح داد: می توانید از تک تک بازیکنان بپرسید. کوچکترین حاشیه و ناراحتی ای بابت بازی نکردنم نداشتم و فقط انرژی و دلگرمی به بازیکنان می دادم. اگر صعود می کردیم یک اتفاق ملی رخ می داد. در حال حاضر تمام تمرکز من پرسپولیس است و این که بتوانم به شرایط ایده آلم برگردم.

منبع: همشهری آنلاین

به "ستاره ملی پوش پرسپولیس: در اتفاقات تیم ملی هیچ دخالتی نداشتم ، از تک تک بازیکنان در خصوص من بپرسید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ملی پوش پرسپولیس: در اتفاقات تیم ملی هیچ دخالتی نداشتم ، از تک تک بازیکنان در خصوص من بپرسید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید