مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد

به گزارش وبلاگ دریا، مایکروسافت مبالغ در نظر گرفته شده برای جایزه نقدی خود را سه برابر کرد و از اعطای مجموعاً 13.7 میلیون دلار پاداش برای افشای آسیب پذیری های نرم افزارهای خود در جولای سال 2019 خبر داد.

مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد

برنامه اعطای جایزه مایکروسافت با هدف شناسایی مسائل و حرفه های امنیتی برنامه های تولیدی مایکروسافت هر سال اجرا می شود و هدف از آن جلوگیری از سوءاستفاده هکرها و ویروس نویسان از این مسائل است.

آخرین رقابت در این زمینه از اول جولای سال 2019 تا 30 ژوئن سال 2020 در قالب 15 برنامه جداگانه اجرا شد و در مجموع 13.7 میلیون دلار پاداش به متخصصان امنیتی مختلف اعطا شد. این در حالی است که سال گذشته در مجموع 4.4 میلیون دلار پاداش در قالب این برنامه ها اعطا شده بود.

مایکروسافت در این زمینه بیشتر از شرکت های فناوری بزرگ رقیب پاداش اعطا می کند. به عنوان مثال، کل رقم پرداخت شده توسط گوگل بابت اجرای رقابت مشابه 6.5 میلیون دلار بوده که تقریباً نصف مبلغ اختصاص یافته توسط مایکروسافت است.

مایکروسافت امسال شش برنامه جدید اعطای جایزه را در کنار برنامه های قبلی اجرا می کند و تا به حال بیش از هزار گزارش امنیتی را از بیش از 300 محقق سایبری دریافت کرده است.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را 3 برابر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید