متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد

به گزارش وبلاگ دریا به نقل از انگجت، کاربران اینستاگرام می گویند هدف از این اقدام جلوگیری از انتقال فایل های ویدئویی مذکور به محیط برنامه تیک تاک بوده است. اما یکی از سخنگویان اینستاگرام یک مشکل صوتی را عامل این حادثه دانست و گفت: شرکت در حال برطرف آن است.

متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد

بعضی رسانه ها اواخر هفته قبل گزارش دادند کاربرانی که می خواهند حلقه های فیلم بخش ریلز اینستاگرام خود را به یک برنامه دیگر مانند تیک تاک منتقل نمایند، مجبور هستند ابتدا ویدئو را منتشر نمایند و سپس دست به انتقال بزنند. زیرا در غیر این صورت خطر از دست رفتن صدای فایل های ویدئویی وجود دارد. تا مدتی قبل، کاربران اینستاگرام می توانستند با استفاده از ابزار ریلز یک ویدئو را فیلم برداری و ویرایش نمایند و آن را به محیط برنامه دیگری منتقل و منتشر نمایند.

اگرچه متا امیدوار است امکانات بخش ریلز را به عنوان آینده اینستاگرام و فیس بوک معرفی کند، اما در عین حال در کوشش است تا با برنامه انتشار فایل های ویدئویی کوتاه تیک تاک نیز مقابله کند. افراد و مؤسسات مختلف اغلب ویدئوهای بخش ریلز را به حساب های تیک تاک خود (یا برعکس) ارسال می نمایند، به این معنی که اینستاگرام و فیس بوک دیگر مقصدهای انحصاری برای محتواهای مذکور نیستند.

تیک تاک به کاربران امکان می دهد به راحتی ویدئوهای ساخته شده در این پلتفرم را در فیس بوک و بخش ریلز اینستاگرام منتشر نمایند، اما انجام معکوس این فرایند در پلتفرم های وابسته به شرکت متا نیازمند بارگذاری دستی ویدئو و سپس انتقال آن است. متا مدعی است این مشکل محدود به بعضی کاربران آیفون بوده و در اسرع وقت رفع می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید