منتظر صفحه نمایش یکپارچه برای این آیفون باشید، عکس

به گزارش وبلاگ دریا، دیجیاتو نوشت: اپل ظاهراً از سال 2025 فیس آیدی را به زیر نمایشگر مدل های پرو آیفون منتقل می نماید.

منتظر صفحه نمایش یکپارچه برای این آیفون باشید، عکس

اپل سال 2021 فناوری پروموشن یا رفرش ریت 120 هرتز را به مدل های پرو آیفون آورد و سال گذشته میلادی هم این فناوری به مدل های پرو محدود ماند. اما ظاهراً کوپرتینویی ها برای سری آیفون 17، این فناوری را به تمام اعضای آن اضافه می نمایند. علاوه براین، به نظر می رسد اپل برای مدل های پرو همین خانواده، از فیس آیدی زیر نمایشگر استفاده کند.

راس یانگ، تحلیلگر مطرح دنیای نمایشگرها، در توییتی نقشه راه اپل برای نمایشگر نسل های بعدی آیفون را منتشر نموده است. طبق این نقشه راه، فناوری LTPO در سال 2025 به نسخه های استاندارد آیفون 15 راه پیدا می نماید که منجر به فعال سازی فناوری پروموشن می گردد.

با توجه به این نقشه راه، آیفون 17 و 17 پلاس به فناوری پروموشن مجهز می شوند. بعلاوه این نقشه راه معین می نماید که اپل از امسال میلادی برای تمام اعضای خانواده آیفون به سراغ جزیره پویا یا داینامیک آیلند می رود و دیگر خبری از ناچ در آیفون های اصلی نخواهد بود. احتمالاً نسل بعدی آیفون SE ناچ خواهد داشت.

فیس آیدی زیر نمایشگر برای مدل های پرو آیفون 17

این نقشه راه بعلاوه نشان می دهد که از سال 2025 و همان سری آیفون 17، مدل های پرو به فیس آیدی زیر نمایشگر به همراه یک حفره مجهز می شوند. بنابراین از این سال دیگر خبری از جزیره پویا در مدل های پرو نخواهد بود و تنها یک حفره میزبان دوربین سلفی می گردد؛ درست مانند گوشی های اندرویدی کنونی.

همان طور که در نقشه راه بالا مشاهده می کنید، در سال 2027 یا سری آیفون 19، فیس آیدی زیر نمایشگر به مدل های استاندارد هم راه پیدا می نماید، اما بازهم مدل های پرو بالاتر از آن ها قرار می گیرند؛ چرا که علاوه بر فیس آیدی، دوربین سلفی هم به زیر نمایشگر منتقل می گردد. بنابراین از سال 2027 در مدل های پرو آیفون با نمایشگر یکدست و بدون هیچ گونه حفره ای روبه رو خواهیم شد.

راس یانگ تا به امروز اطلاعات درستی درباره محصولات مختلف اپل منتشر نموده است، بنابراین می توانیم با درصد بالایی به داده های بالا اطمینان کنیم.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "منتظر صفحه نمایش یکپارچه برای این آیفون باشید، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظر صفحه نمایش یکپارچه برای این آیفون باشید، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید