کار راحت تر دو پرسپولیسی نسبت به دیگر ملی پوشان تیم

به گزارش وبلاگ دریا، وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان نسبت به دیگر ملی پوشان پرسپولیس برای قرار دریافت در ترکیب اصلی تیم ملی کار راحت تری پیش رو خواهند داشت.

کار راحت تر دو پرسپولیسی نسبت به دیگر ملی پوشان تیم

تیم ملی ایران روز 10 فروردین (امروز) در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی سوریه خواهد رفت. این بازی اگرچه یک بازی تدارکاتی محسوب می گردد، اما برای بازیکنان حاضر در اردو بسیار مهم است تا در ترکیب اصلی به میدان بروند و به همین دلیل در میان 5 بازیکن ملی پوش پرسپولیس به نظر می رسد وحید امیری و حسین کنعانی زادگان کار راحت تری برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشند.

در درون دروزاه حامد لک با توجه به این که در لیست اولیه اسکوچیچ نبود و با توجه به شرایطی که برای رشید مظاهری پیش آمد، به اردو دعوت شد، بسیار سخت است که به عنوان دروازه بان اول در ترکیب اصلی قرار بگیرد چرا که اسکوچیچ در این اردو و اردو های قبلی نشان داده که علاقه خاصی به سبک بازی بیرانوند، مظاهری و نیازمند دارد و این برای اولین بار است که حامد لک را به اردو فرا می خواند، آن هم در غیاب رشید مظاهری.

سیامک نعمتی دیگر بازیکنی است که هنوز معلوم نیست در منطقه راست خط دفاعی بازی خواهد نمود یا در خط میانی. البته که هر دو بازی ملی، نعمتی در زمان سرمربیگری اسکوچیچ در تیم ملی رقم خورد و حضور او در دو بازی قبلی تیم ملی مقابل ازبکستان و بوسنی نشان می دهد که اسکوچیچ علاقه زیادی به سبک بازی او دارد، اما واقعیت این است که نعمتی برای بازی در دفاع راست کار راحت تری خواهد داشت. چرا که او در پست دفاع راست مهدی تیکدری و جعفر سلمانی را به عنوان رقیب پیش رو می بیند، اما در خط میانی وحیدامیری و علی قلی زاده رقیب مستقیم او برای حضور در ترکیب اصلی هستند.

احمد نورالهی دیگر ملی پوش پرسپولیس است که برای حضور در ترکیب اصلی کار بسیار سختی پیش رو دارد. او که در بازی قبلی تیم ملی مقابل بوسنی تنها 6 دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد، با توجه به درخشش فوق العاده اش در لیگ جاری بسیار امیدوار است تا در بازی امروز این فرصت را داشته باشد تا به عنوان بازیکن ثابت زمان کافی برای نشان دادن توانایی هایش داشته باشد. آن هم در حالی که بازیکنانی، چون امید ابراهیمی، امید نورافکن و علی کریمی در پست هافبک دفاعی در اردو حضور دارند و البته احسان حاج صفی نیز نشان داده که حریف بسیار سرسختی برای احمد نور پرسپولیسی هاست.

وحید امیری دیگر ملی پوش پرسپولیس است که به نظر نمی آید کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد و می توان با توجه به شرایط بدنی و آمادگی اش، او را یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی مقابل سوریه قلمداد کرد و همین طور حسین کنعانی زادگان که پیش بینی می گردد به همراه شجاع خلیل زاده دو مدافع مرکزی تیم ملی را در بازی امروز مقابل سوریه تشکیل خواهند داد.

طرفداری

منبع: فرارو

به "کار راحت تر دو پرسپولیسی نسبت به دیگر ملی پوشان تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار راحت تر دو پرسپولیسی نسبت به دیگر ملی پوشان تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید