کره شمالی: آمریکا و سئول وحشتناک ترین بها را پرداخت خواهند کرد

به گزارش وبلاگ دریا، کره شمالی آمریکا و کره جنوبی را به استفاده از سلاح های هسته ای و پرداخت وحشتناک ترین بهای تاریخ در صورت ادامه رزمایش های این دو کشور تهدید کرد.

کره شمالی: آمریکا و سئول وحشتناک ترین بها را پرداخت خواهند کرد

کره شمالی روز سه شنبه تهدید پنهانی مبنی بر استفاده از سلاح های هسته ای و پرداخت وحشتناک ترین بهای تاریخ در صورت تداوم رزمایش های آمریکا و کره جنوبی صادر کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، خصومت ها در شبه جزیره کره در ماه های اخیر بالا گرفته است و کره شمالی مجموعه ای از موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای را آزمایش و قانونی را تصویب کرد که اجازه استفاده پیشگیرانه از سلاح های هسته ای خود را در طیف وسیعی از موقعیت ها می دهد. بعضی کارشناسان هنوز تردید دارند که کره شمالی بتواند ابتداً از تسلیحات هسته ای در برابر نیرو های برتر آمریکا و کره جنوبی استفاده کند.

کره شمالی استدلال نموده است که آزمایش های تسلیحاتی اخیر این کشور به منظور هشدار دادن به واشنگتن و سئول در خصوص سلسله رزمایش های نظامی مشترکشان که آن را تمرینی برای تهاجم می داند، از جمله تمرین های این هفته شامل حدود 240 هواپیمای جنگی است.

پاک جونگ چون دبیر حزب حاکم کارگر کره شمالی که از نزدیکان کیم جونگ اون رهبر این کشور، رزمایش های نیروی هوایی موسوم به طوفان هوشیار را تهاجمی و تحریک آمیز خواند.

وبلاگ دریا بین الملل بین الملل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کره شمالی: آمریکا و سئول وحشتناک ترین بها را پرداخت خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی: آمریکا و سئول وحشتناک ترین بها را پرداخت خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید