کفاشیان: پاداش کی روش 10 درصد بود و در جریان پرداخت 20 درصدی آن نبودم، زمان ریاست من تخلفی صورت نگرفت

به گزارش وبلاگ دریا، علی کفاشیان، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال می گوید در جریان پرداخت 20 درصد از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 به کارلوس کی روش نبوده است.

کفاشیان: پاداش کی روش 10 درصد بود و در جریان پرداخت 20 درصدی آن نبودم، زمان ریاست من تخلفی صورت نگرفت

علی کفاشیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دریا درباره گزارش اخیر وبلاگ دریا و واریز بیش از 20 درصد از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 روسیه به حساب کارلوس کی روش به عنوان پاداش، گفت: بنده در جریان این پرداخت نبودم و واریز چنین رقمی هم به من اعلام نشده بود.

وی که در زمان پرداخت این مبلغ نایب رئیس اول فدراسیون بوده و به عنوان رئیس سابق منعقدکننده قرارداد با کی روش بوده است درباره اینکه فدراسیون فوتبال طبق قرارداد در صورت صعود به جام جهانی چه میزان پاداش باید به کی روش پرداخت می کرد، گفت: طبق قرارداد این رقم 10 درصد از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی 2018 بود که باید از سوی فیفا پرداخت می شد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره میزان پاداش پرداختی به این مربی برای صعود به جام جهانی 2014 نیز گفت: آن زمان که بنده رئیس فدراسیون بودم، همان 10 درصد را پرداخت کردیم و تخلفی صورت نگرفت، چون درست همان چیزی را که در قرارداد بود، اجرا کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کفاشیان: پاداش کی روش 10 درصد بود و در جریان پرداخت 20 درصدی آن نبودم، زمان ریاست من تخلفی صورت نگرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: پاداش کی روش 10 درصد بود و در جریان پرداخت 20 درصدی آن نبودم، زمان ریاست من تخلفی صورت نگرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید