کنایه محمود فکری به محمدحسین میثاقی درباره پرسپولیس

به گزارش وبلاگ دریا، محمود فکری شب گذشته در حالی به برنامه فوتبال برتر رفت که طی بیانیه رسمی این باشگاه، این برنامه تلویزیونی از سوی اعضای باشگاه از جمله کادرفنی مورد تحریم قرار گرفته بود و قرار نبود هیچ یک از آن ها در این برنامه شرکت کنند.

کنایه محمود فکری به محمدحسین میثاقی درباره پرسپولیس

فکری که حضورش در این برنامه با نقدها فراوان از سوی طرفداران استقلال همراه بود در جریان این برنامه با محمدحسین میثاقی هم برای لحظاتی چالش داشت تا به نوعی از تیمش حمایت کند.

سرمربی استقلال خطاب به میثاقی گفت: فقط در این مورد نیست. موارد مختلفی هست که حق باشگاه استقلال تضعیف می شود. شما خودتان که پرچم دار پرسپولیس هستید؟ مگر آقای گل محمدی و دوستان دیگر همیشه در برنامه شما هستند؟ ولی شما همیشه حمایت می کنید. من حق می دهم به طرفداران استقلال. من که شخصا برای شما و برنامه شما احترام قائلم، ولی استقلال هم میلیون ها طرفدار دارد. پرسپولیس شاید بیشتر طرفدار داشته باشد، ولی وقتی این دو تیم بازی دارند، حجم زیادی از مردم درگیر بازی های این دو تیم می شوند. در کشور های دیگر بخش خصوصی دارند، ولی در ایران تلویزیون دولتی است. به هر حال هر تیمی جذابیت برنامه را بالا می برد.

میثاقی هم در پاسخ به فکری تلاش داشت تا نشان بدهد برنامه فوتبال برتر به تمامی تیم های لیگ برتری به یک چشم نگاه می کند؛ به هر حال ما تمام تلاشمان این است که برای استقلال و بقیه تیم ها این شرایط را فراهم کنیم. شما هم با انرژی مثبت می توانید به طرفداران حس خوبی بدهید.

منبع: فرارو

به "کنایه محمود فکری به محمدحسین میثاقی درباره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه محمود فکری به محمدحسین میثاقی درباره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید