کنترل کولر گازی از راه دور

به گزارش وبلاگ دریا، در هوای گرم تابستان استفاده از کولر گازی بسیاری رایج است. روش هایی نیز وجود دارند که شما کولر گازی خود را از راه دور کنترل کنید. مثلا پیش از رسیدن به خانه کولر را روشن کنید.

کنترل کولر گازی از راه دور

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، کولر گازی هوشمند موسوم به سیلو بریز پلاس مانند ترموستات عمل می نماید. با استفاده از کنترل کننده هوشمند کولر گازی سیلو بریز پلاس شما می توانید کولر خود را از هر کجا و در هر زمان کنترل کنید.

این کنترلر هوشمند هوشمند و قابل استفاده با وای فای با قابلیت استفاده از برنامه های هوشمند برای iOS، اندروید و وب کار می نماید. کنترلگر سیلو بریز پلاس دارای یک اکوسیستم غنی است که شامل ویژگی هایی از قبیل: برنامه ریزی هفتگی، برنامه ریزی موقعیت مکانی، کنترل دامنه، نظارت بر شرایط فیلتر و موارد دیگر است.

با استفاده از این ابزار می توانید آب و هوای داخلی را اتوماتیک نموده و از حسگر دما و رطوبت برای رسیدن به دمای دقیق اتاق مورد نظر خود بهره ببرید.

این کنترل کننده هوشمند کولر گازی حتی می تواند بدون اتصال وای فای کار کند. کافیست به سادگی از دکمه های لمسی در دستگاه بهره ببرید تا قدرت و حالت ها و موارد دیگر را کنترل کنید. افزون بر این ها، می توانید آن را به تلفن هوشمند خود متصل کنید تا از هرجایی مدیریت گردد. علاوه بر این، این کنترل کننده هوشمند AC به کاهش هزینه های انرژی یاری می نماید.

منبع: انتخاب

به "کنترل کولر گازی از راه دور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنترل کولر گازی از راه دور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید