ادعای بزرگ یک پرسپولیسی در آستانه بازی با استقلال ، اگر دوست ندارید بازی ما را نگاه نکنید!

به گزارش وبلاگ دریا، مهدی تارتار از منتقدان ذوب آهن شکست ناپذیر می خواهد تا بازی این تیم را نگاه نکنند.

ادعای بزرگ یک پرسپولیسی در آستانه بازی با استقلال ، اگر دوست ندارید بازی ما را نگاه نکنید!

وبلاگ دریا آنلاین - امیرحسین اعظمی

استقلال این هفته رودرروی یکی از 3 تیم بدون شکست لیگ قرار می گیرد. ذوب آهن که در هفته های اخیر با تیم هایی مثل پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و مس رفسنجان بازی نموده و صاحب یک پیروزی و 7 تساوی بوده، این هفته هم مقابل استقلال در پی حفظ رکورد شکست ناپذیری اش خواهد بود. تارتار، سرمربی ذوبی ها در گفت وگو با وبلاگ دریا اعتقاد دارد تیمش پتانسیل شکست دادن استقلال را دارد و با این هدف مقابل این تیم قرار می گیرد.

*شرایط فعلی تیم چطور است؟

شرایط خوبی داریم ولی در بازی قبلی با نساجی باید 3 امتیاز را می گرفتیم که یاری داور گل سالم ما را مردود بیان کرد و این باعث شد تا 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کنیم. متأسفانه پارسال و سال جاری بابت داوری ها خیلی ضرر کردیم و نمی دانم چه بگویم. هضم این اتفاقات برای ما ساده نیست.

*استقلال هم حسابی از داوری شاکی است. در این شرایط فکر نمی کنید قضاوت بازی این هفته استقلال و ذوب برای هر داوری سخت باشد؟

در خصوص اتفاقاتی که در بازی استقلال و فولاد افتاد، کارشناسان نظر دادند، بازی ذوب آهن و نساجی هم به همین شکل. فکر نمی کنم هیچ تیمی به مقدار ذوب آهن از داوری آسیب دیده باشد. امیدوارم که فضای مجازی و رسانه ای که بعد از بازی فولاد پیش آمد، روی بازی ما و استقلال تأثیر نگذارد. هر دو تیم از داوری در هفته گذشته متضرر شدند و خواهش من این است که نگاه داور فقط به استقلال نباشد. من معتقدم داوران ما، سالم هستند و باید از همه نظر به آنها رسیدگی گردد.

*در 8 بازی گذشته شکست نخورده اید و حتما بابت این موضوع احساس خوبی دارید.

با توجه به شناختی که از تیم خودمان در فصل گذشته پیدا کردیم، سال جاری تمرکزمان این بود که ساختار دفاعی تیم را بهتر کنیم و این اتفاق خوشبختانه رخ داد. البته در بخش حمله با مشکل روبرو شدیم چون سعید باقرپسند مصدوم شد و محمد خدابنده لو را به عنوان یک هافبک بازی ساز و سینا اسدبیگی را به عنوان یک هافبک رابط از دست دادیم. این اتفاقات تیم را در بخش حمله با مسائلی روبرو کرد ولی بازی به بازی سعی کردیم مسائل را در خط حمله کمتر کنیم.

*7 تساوی داشته اید، در این خصوص بیشتر صحبت می کنید؟

باید بدانید هدف گذاری باشگاه و بودجه ای که برای تیم درنظر گرفته می گردد، چقدر است و سرمربی هم براساس این موضوع استراتژی خودش را معین می نماید. یک مربی باتجربه براساس این مسائل می داند که چگونه به اهداف باشگاه نزدیک گردد. ما با توجه به قرعه ای که داشتیم، سعی کردیم ابتدا گل نخوریم و بیرون آمدن از این قرعه سخت واقعا آسان نبود. ما با پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و مس رفسنجان روبه رو شدیم و در بازی های معمولی هم میزبان نبودیم. با انجام دادن این بازی های سخت، نشان دادیم که تیم منسجمی هستیم و باید از بازیکنان تشکر کنم.

*بعضی می گویند تارتار مربی تدافعی است و حتی از سبک بازی تیم شما انتقاد می نمایند.

ساختار دفاعی و گل نخوردن تیم برای من اهمیت زیادی دارد و یکی از دلایل مهم موفقیت در فوتبال کم گل خوردن است. تیمی هم که قهرمان می گردد قطعا کمترین گل خورده را دارد. باید این را هم درنظر گرفت که شما چقدر هزینه می کنید. ما 3 بازیکن مهم خودمان را از دست دادیم و ابراهیم زاده هم به عنوان یک ارسال نماینده مصدوم است. وقتی بودجه باشد طبیعتا می توانیم بخش تهاجمی خودمان را تقویت کنیم ولی ما چند بازیکن مهم خودمان را از دست داده ایم. البته یک توصیه هم برای آنهایی که سبک بازی ما را مورد انتقاد قرار می دهند دارم، اینکه بازی های ما را نگاه ننمایند! وقتی تیمی نمی تواند از لحاظ جذب بازیکن با چند تیم رقابت کند، باید دنبال سازندگی برود و این موضوع هم زمان بر است. وقتی هم بازیکن می سازیم، تیم های دیگر آنها را جذب می نمایند.

*پتانسیل شکست دادن استقلال را دارید؟

استقلال تیم خوبی است و بازیکنان، کادر فنی و طرفداران این تیم برای من قابل احترام هستند. با این حال در جواب سؤال شما باید بگویم که قطعا پتانسیل شکست دادن استقلال را داریم. ما در این بازی فقط به برد فکر می کنیم.

*در خصوص بازگشت کی روش به تیم ملی چه صحبتی دارید؟

2 بازی محبت آمیز تیم ملی نشان داد که بازگشت کی روش تأثیر مثبت داشته و از لحاظ کیفیت فنی رشد کردیم. از طرفی جو بدی که در تیم ملی ایجاد شده بود از بین رفته است و بازیکنان همدل هستند.

*در این شرایط می توانیم از گروه خودمان صعود کنیم؟

با توجه به شرایطی که همگروهی های ما دارند، صعود غیرممکن نیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "ادعای بزرگ یک پرسپولیسی در آستانه بازی با استقلال ، اگر دوست ندارید بازی ما را نگاه نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای بزرگ یک پرسپولیسی در آستانه بازی با استقلال ، اگر دوست ندارید بازی ما را نگاه نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید