جزییات بسته 7+3 برای بازگشت ثبات به بازار سهام

به گزارش وبلاگ دریا، خبرنگاران : وزیر اقتصاد با بیان اینکه، سیاستها و تحولات بازار سرمایه به وسیله رئیس سازمان اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به بازگشت ثبات آرامش در بازار سهام با پیاده سازی مفاد بسته هفت به علاوه سه ابراز امیدواری کرد.

جزییات بسته 7+3 برای بازگشت ثبات به بازار سهام

به گزارش وبلاگ دریا به نقل ازتسنیم ،فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات بسته هفت به علاوه سه که اخیرا به وسیله وزارت اقتصاد در ستاد مالی دولت و شورای هماهنگی سران قوا مطرح شد، نسبت به بازگشت ثبات در بازار سهام ابراز امیدواری کرد.

به گفته دژپسند، اجرایی شدن هرچه سریع تر مفاد و جزئیات بسته هفت به علاوه سه میتواند منجر به بازگشت آرامش و ثبات در بازار سرمایه شود.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در ماهای پایانی دولت، بازار سرمایه پیش از گذشته نیازمند حمایت است، گفت: نباید به گونه ای عمل شود که بازار درگیر مناقشات سیاسی و مباحث غیر فنی شود.

دژپسند گفت: از بهمن ماه سال 1399 در مورد بازار سرمایه سکوت نموده ام تا بازار دچار تنشهای سیاسی نشود. هرچند وزارت اقتصاد پیگیرهای جدی را در کنار سازمان بورس برای بازگشت ثبات به بازار سهام انجام داده که نمونه شاخص آن طراحی بسته 7+3 است.

منبع: اقتصادنیوز

به "جزییات بسته 7+3 برای بازگشت ثبات به بازار سهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات بسته 7+3 برای بازگشت ثبات به بازار سهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید