دیدار با گل گهر از بازی با پرسپولیس برای استقلال مهمتر است

به گزارش وبلاگ دریا، حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگاران در مورد شرایط استقلال گفت: فکری باید بداند دیدار برابر گل گهر و سه امتیاز این بازی از دربی مهمتر است. چندین سال بود که سرخابی ها به دلیل احتیاط بیش از حد قبل از دربی امتیاز بازی را از دست می دادند اما الان شرایط به گونه ای است که آبی پوشان نیاز به برد دارند و باید استقلال این دیدار را با پیروزی به انتها برساند.

دیدار با گل گهر از بازی با پرسپولیس برای استقلال مهمتر است

فرزامی شرح داد: منتظر یک استقلال کامل و بدون مصدوم در هفته های آینده هستیم. آبی پوشان باید بدون استرس دربی به مصاف گل گهر بروند؛ دیداری که در صورت پیروزی می توان پسران آبی را دوباره به صدر جدول بازگرداند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد شرایط گل گهر سیرجان هم گفت: این تیم با مربیگری قلعه نویی نشان داد از آمادگی بالایی برخورداراست. به طور حتم سرمربی گل گهر برای این دیدار برنامه ویژه ای دارد و نمی خواهد در خانه بازنده باشد. قلعه نویی امید زیادی به منشا دارد؛ بازیکنی که این فصل احیا شده و هر هفته برای تیمش گلزنی می کند. این موضوع باعث خواهد شد تا فکری برنامه خاصی برای مهار این مهاجم آماده این روزهای لیگ برتر داشته باشد.

وی تاکید کرد: استقلال اگر می خواهد هم به صدر جدول برسد و هم آماده دربی باشد باید این دیدار را با پیروزی به انتها برساند زیرا تساوی، موقعیت هر دو تیم را در بالای جدول متزلزل خواهد کرد.

فرزامی در انتها گفت: استقلال یک تیم بزرگ با هواداران زیاد است. پیشکسوتان بزرگی دارد که همه دلشان برای تیم می سوزد و اگر هم صحبتی می کنند به دلیل این است که نگران آینده استقلال هستند. حالا باید در این روزهای حساس و دیدارهای مهمی که آبی پوشان پیش رو دارند پیشکسوتان همگی از تیم حمایت کرده تا آبی پوشان بتوانند دیدارهای آینده خود را با پیروزی به انتها برسانند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دیدار با گل گهر از بازی با پرسپولیس برای استقلال مهمتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار با گل گهر از بازی با پرسپولیس برای استقلال مهمتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید