عدم اعلام قطعی مسافران تگزاس؛ تغییر در تیم کشتی اعزامی به نروژ قطعی است

به گزارش وبلاگ دریا، با توجه به تغییر وزن امیرمحمد یزدانی، قطعا تیم اعزامی به جهانی نروژ بدون تغییر راهی آمریکا نخواهد شد.

عدم اعلام قطعی مسافران تگزاس؛ تغییر در تیم کشتی اعزامی به نروژ قطعی است

به گزارش وبلاگ دریا، بنابر درخواست فدراسیون کشتی آمریکا، قرار است روز 23 بهمن ماه مسابقه ای محبت آمیز بین دو تیم ایران و آمریکا در آرلینگتون دالاس در استان تگزاس برگزار گردد. پیش از این چندین بار اعلام شده که ترکیب تیم ملی ایران در دنیای نروژ به همراه محمدهادی ساروی قهرمان 97 کیلوگرم دنیا محتمل ترین نفرات اعزامی به این مسابقه محبت آمیز خواهند بود، اما چیزی که مسلم است، هنوز رسما نفرات اعزامی به آمریکا از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام نشده و بعلاوه قطعا این ترکیب با تغییراتی روبرو خواهد شد.

علت آن نیز تصمیم رحمان عموزاد و امیرمحمد یزدانی برای تغییر وزن است. این دو کشتی گیر که در دنیای نروژ در اوزان 61 و 65 کیلوگرم عضو تیم ملی آزاد بودند و امیرمحمد یزدانی پیروز به کسب مدال نقره وزن 65 کیلوگرم دنیا شد، در رقابت های قهرمان کشوری در دو وزن 65 و 70 کیلوگرم روی تشک خواهند رفت.

رحمان عموزاد با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی و عدم کسب مدال در دنیای نروژ، باید در قهرمان کشوری روی تشک می رفت اما امیرمحمد یزدانی در صورت ماندن در 65 کیلو، مجوز حضور در جام تختی را داشت و صرفا در صورتی که قصد تغییر وزن داشته باشد باید از ابتدای چرخه انتخابی تیم ملی که مسابقات قهرمان کشوری خواهد بود، روی تشک برود.

بنابراین تغییر وزن دو ملی پوش اعزامی به دنیای نروژ باعث می گردد که تغییراتی در ترکیب تیم اعزامی به آمریکا ایجاد گردد و اگر مبنای کار اعزام هر 10 نفر باشد، رحمان عموزاد در 65 کیلو و امیرمحمد یزدانی به همراه عرفان الهی در 70 کیلو راهی تگزاس خواهند شد و باید دید در 61 کیلوگرم کدام کشتی گیر در ترکیب تیم ملی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عدم اعلام قطعی مسافران تگزاس؛ تغییر در تیم کشتی اعزامی به نروژ قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم اعلام قطعی مسافران تگزاس؛ تغییر در تیم کشتی اعزامی به نروژ قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید