تصمیم عجیب سامسونگ ، خداحافظی با زوم 10 برابری دوربین گلکسی!

به گزارش وبلاگ دریا، زومیت نوشت: احتمالاً گلکسی S24 اولترا سامسونگ به دوربین تله فوتو با بزرگ نمایی 10 برابری مجهز نخواهد بود.

تصمیم عجیب سامسونگ ، خداحافظی با زوم 10 برابری دوربین گلکسی!

حساب کاربری Ice Universe در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) می گوید که سامسونگ در پی کنارگذاشتن دوربین تله فوتو با بزرگ نمایی 10 برابری در گوشی گلکسی S24 اولترا است. این ادعا در نگاه اول بسیار عجیب به نظر می رسد؛ اما Ice Universe از صحت آن اطمینان دارد.

ظاهراً سامسونگ می خواهد از دو دوربین زوم در گلکسی اس 24 اولترا استفاده کند: یک دوربین 10 مگاپیکسلی با بزرگ نمایی سه برابری و یک دوربین 50 مگاپیکسلی با بزرگ نمایی پنج برابری. ابعاد حسگر 50 مگاپیکسلی 1/2.52 اینچ و میزان پیکسل ها 0.7 میکرون خواهد بود.

Ice Universe حدوداً یک ماه پیش گفته بود که حسگر 10 مگاپیکسلی موجود در دوربین زوم سه برابری گلکسی S23 اولترا به گلکسی S24 اولترا راه پیدا نمی کند و سامسونگ در پرچم دار تازهش سراغ حسگر 50 مگاپیکسلی می رود. ظاهراً آن ادعا نادرست بوده و سامسونگ تصمیم گرفته است که حسگر 50 مگاپیکسلی را در دوربین زوم پنج برابری استفاده کند.

بعضی از افشاگران به افزایش قیمت گوشی سامسونگ در نسل تازه اشاره نموده اند؛ اما باتوجه به افزایش نیافتن قیمت گوشی آیفون ممکن است قیمت گوشی های تازه سامسونگ نیز بدون تغییر باقی بماند.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "تصمیم عجیب سامسونگ ، خداحافظی با زوم 10 برابری دوربین گلکسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم عجیب سامسونگ ، خداحافظی با زوم 10 برابری دوربین گلکسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید