عباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد

به گزارش وبلاگ دریا، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه به عنوان سفیر ایران در آذربایجان منصوب شد. سید عباس موسوی که سمت یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه را بر عهده داشت فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه روابط بین الملل است.

عباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد

او همچنین پیش از این رئیس اداره دیپلماسی رسانه ای، دبیر اول و سرپرست کنسولگری ایران در هنگ کنگ، رایزن مالی ایران در هلند، ریاست اداره سوم دیپلماسی رسانه ای در مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای، مدیرکلی اطلاع رسانی و امور سخنگویی مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای را نیز به عهده داشته است.

موسوی به عنوان سفیر جدید ایران در جمهوری آذربایجان جایگزین جواد جهانگیرزاده، سفیر فعلی در باکو شد و امروز به همراه سایر سفرای جدید قبل از عزیمت با رییس جمهور ملاقات کرد.

وی در آخرین نشست خبری خود روز دوشنبه هفته گذشته در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در فصل تابستان شاهد جابه جایی ماموریت های دیپلماتیک در وزارت خارجه هستیم اگر این جا به جایی ها قطعی شده است بفرمایید، گفت: الان چندین سفیر جا به جا می شوند از جمله در آذربایجان که بنده به زودی راهی این کشور می شوم و جانشین بنده هم رسما معرفی می شوند.

منبع: فرارو

به "عباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس موسوی سفیر ایران در آذربایجان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید