همایشها و نمایشگاه ها

افزایش تولید فولاد به 55 میلیون تن تا 1404

رئیس هیات عامل ایمیدرو از تولید سالیانه 30 میلیون تن شمش فولاد خبر داد و گفت که تا سال 1404 به هدف 55 میلیون تنی فولاد خواهیم رسید.

4 آذر 1400

داستان بازمانده دروغین 11 سپتامبر که به رسوایی کشید

یک بازمانده دروغین حادثه 11 سپتامبر که ادعای زنده ماندن در حادثه برج های دوقلو را داشت، انتها دستش رو شد.

21 شهریور 1400

زیباترین مرکز های دنیا

سفر به مرکز یک کشور ممکن است مقداری هزینه بیشتری را برای شما داشته باشد اما اگر عاشق سفر باشید مطمئناً این مقاله برای شما مهیج است.

14 مرداد 1400

چاپ کتاب برای رزومه در زنجان!، کاغذ گران شد، تیراژها آب رفت

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در زنجان، چند سال است که با بالا رفتن قیمت کاغذ بسیاری از سرمایه گذاران از واردات این کالای استراتژیک حوزه کتاب کنار کشیده اند؛ آن هایی هم که در ماه های گذشته و حتی سال قبل اقدام به واردات کاغذ کرده اند، از عرضه آن خودداری...

3 مرداد 1400

همایش ملی و بین المللی بیوتکنولوژی برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، همایش های بین المللی و ملی بیوتکنولوژی ایران هر دو سال یک بار برای آشنایی پژوهشگران و تولیدکنندگان داخلی با جدیدترین دستاوردهای زیست فناوری ایران و جهان برگزار می شود.

8 خرداد 1400

درباره برجام هیچ مذاکره ای نداریم، چه برسد به فرابرجام و موضوعات دیگر خبرنگاران

معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه ما درباره برجام هیچ مذاکره ای نداریم، چه برسد به فرابرجام و موضوعات دیگر، گفت: اگر اروپا علاقه مند به حفظ توافق و ادامه آن است، خواسته ایران که برطرف کامل تحریم ها در یک مرحله است را اجابت کند.

10 اردیبهشت 1400

وزارت صمت در سال 1400، یک میلیون و 250 هزار دستگاه خودرو فراوری خواهد نمود خبرنگاران

معاون وزیر صمت می گوید در سال گذشته حدود یک میلیون دستگاه خودرو فراوری شده که رشد 21 درصدی نسبت به سال 1398 داشته است. وی همچنین برنامه سال جاری وزارت صمت را فراوری یک میلیون و 250 هزار دستگاه خودرو اظهار داشت که یک میلیون و 100 هزار دستگاه از آن در دو خودروساز...

31 فروردین 1400

تامین امنیت غذایی به معیشت مردم گره خورده است

تهران (پانا) - در هفتیمن همایش تجلیل از مدیران برتر جهادی که در سالن اجلاس خبرگان برگزار گشت، علیرضا بزرگی به عنوان مدیر برتر جهادی در بخش امنیت غذایی کشور انتخاب شد.

18 فروردین 1400

حاجی میرزایی: هم راستایی محله و مدرسه یک اصل راهبردی در فرآیند تربیت است

تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در آئین افتتاحیه دوره آموزشی بسته تحولی مدرسه کانون تربیتی محله گفت که مجموعه ها برای تحقق اهداف تربیتی باید هماهنگ باشند و بضاعت خود را در یک راستا قرار دهند تا قابلیت های ممتازی در کشور ایجاد گردد.

16 فروردین 1400

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی چیست؟ شاید برای بسیاری از کسانی که علاقه مند به عکاسی هستند این سوال حیاتی و مهم به نظر برسد. عکاسی صنعتی یکی از شاخه های بسیار مهم عکاسی است که در بهبود فضای بازاریابی و تجارت صاحبان کسب و کار بسیار مهم و حیاتی است و شامل 4 نوع عکس...

17 اسفند 1399

ارسال 10 اثر صنایع دستی کرمان به پنجمین جشنواره فجر صنایع دستی کشور

خبرنگاران/کرمان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از ارسال 10 اثر صنایع دستی این استان به پنجمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور اطلاع داد.

14 اسفند 1399

تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت تا سرانجام هفته جاری

استاندار تهران از تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت تا سرانجام هفته جاری اطلاع داد.

27 آبان 1399

دهمین دوره رقابت بین المللی در زمینه حقوق تجاری و حکمیت برگزار می شود

دهمین دوره رقابت بین المللی زمینه حقوق تجاری و حکمیت از سوی موسسه حقوق تجارت جهانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) برگزار می شود.

19 آبان 1399

های فای اکس؛ ماشینی که شعر می گوید، نقاشی می کشد و گپ می زند

در های های فای اکس دستگیره ندارد. ماشین با استفاده از فن آوری تشخیص چهره، سرنشینان را شناخته و به طور اتوماتیک در ها را باز می کند. در های عقب دو تکه است و بخشی از آن رو به بالا باز می شود تا سوار و پیاده شدن راحت تر باشد.

18 آبان 1399

اعطای وام 500 میلیارد تومانی به اپراتورها برای فروش موبایل قسطی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دستور اعطای اعتبار 500 میلیاردی به اپراتورها به عنوان وام در دستور کار معاونت فناوری نوآوری قرار گرفته است تا اپراتورها بتوانند از این طریق گوشی را به صورت قسطی به مردم بدهند و زنجیره فراوری تکمیل گردد.

6 آبان 1399

عکس های برتر هفته رویترز؛ از نصف شدن کشتی ژاپنی تا گنبد آهنین

خبرگزاری رویترز با آنالیز اتفاقات هفته گذشته مهمترین تصاویر این رویدادها را منتشر نموده است.

21 مهر 1399

بخش خصوصی وارد عرصه پژوهش شود

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید نمکی امروز در پنجمین همایش بررسی شیوه های دستیابی به مرجعیت علمی و پژوهشی در محل وزارت بهداشت گفت: باید بخش خصوصی به پژوهش وارد شود. یکی از گرفتاری های ما این است که بخش خصوصی به دلایل مختلف به پژوهش وارد نمی شود البته ما...

10 مهر 1399

هتل رکسوس پریمیوم تکیروا (Rixos Premium Tekirova)، آنتالیا، هتلی 5 ستاره با خلیجی اختصایی

هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا آنتالیا (Rixos Premium Tekirova) بر روی زمینی به مساحت 95 هزار مترمربع ساخته شده است. ساختمان A حدود 139 اتاق استاندارد، 2 سوئیت، 4 اتاق فوق استاندارد و 5 اتاق مخصوص افراد ناتوان دارد و ساختمان B حدود 338 اتاق استاندارد، 2 سوئیت کینگ، 14 سوئیت...

19 شهریور 1399

سازمان ملل: دولت فائز السراج دولت قانونی در لیبی است

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت که دولت فائز السراج دولت قانونی در لیبی به حساب می آید.

9 شهریور 1399

همکاری ترانزیتی محور رایزنی رؤسای جمهور ترکمنستان، آذربایجان و افغانستان

رؤسای جمهوری ترکمنستان،آذربایجان و افغانستان در یک نشست ویدئویی مسائل اجرایی پروژه Lapis Lazuli را مورد آنالیز قرار دادند.

8 شهریور 1399
تعداد: (33)